Misska, ktorá mala s Kollárom nehodu, jazdila pod vplyvom alkoholu. Skončila v cele

Namerali jej 1,33 promile.

Bývalá misska Miroslava Fabušová, ktorá mala minulý rok s predsedom NRSR Borisom Kollárom autonehodu, skončila v rukách polície.

Ako uviedol bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, mladú ženu zastavila v nedeľu poobede hliadka PZ na hlavnej ulici v Rovinke. Viedla auto značky Mercedes a policajti ju podrobili dychovej skúške. Namerali jej 1,33 promile.

S Kollárom bola v čase havárie vo vládnej limuzíne aj bývalá misska

Miroslava Fabušová (38) skončila na policajnom oddelení v cele predbežného zaistenia. Teraz čelí obvineniu z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Vec sa realizuje v tzv. „superrýchlom“ konaní.

Kamarátka Borisa Kollára má tak opäť hlavu v smútku. Len nedávno zverejnila na sociálnej sieti fotografiu svojej dobitej tváre. Vraj ju niekto napadol. Viac sa dozviete v článku TU.

Fabušová sa vlani v októbri viezla s Kollárom vo vládnej limuzíne, ktorá havarovala. Šéf parlamentu ju vtedy údajne viezol do lekárne v čase zákazu vychádzania. Autonehoda sa stala v neskorých večerných hodín. Kollár aj Fabušová skončili vtedy v nemocnici s vážnejšími zraneniami.

BRATISLAVA/TVNOVINY.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Polícia

Dôležité udalosti