Misska Fabušová prijala trest za jazdu pod vplyvom. Hovorí, že išlo o zostatkový alkohol

Bývalú modelku v nedeľu zastavili v Rovinke, nafúkala 1,33 promile.

Známa predsedu parlamentu Borisa Kollára, Miroslava Fabušová, za jazdu pod vplyvom alkoholu dostala 1,5-ročnú podmienku a prišla na 18 mesiacov o vodičský preukaz, po deviatich mesiacoch môže požiadať o jeho vrátenie. Trest nám potvrdil hovorca bratislavských súdov Pavol Adamčiak.

V tzv. superrýchlom konaní o tom v utorok (23.2.) rozhodol sudca Okresného úradu Bratislava III.

Bezprostredne po vynesení rozsudku nám Fabušová povedala, že s verdiktom súdu súhlasí. Na svoju obhajobu tvrdila, že šlo o zostatkový alkohol a nevedela, že je pod jeho vplyvom. Vtedy podľa vlastných slov mala namierené na covid test.

Bývalú missku Fabušovú v nedeľu (21.2.) zastavila hliadka na ulici v obci Rovinka pri Bratislave. Viedla auto značky Mercedes a policajti ju podrobili dychovej skúške. Namerali jej 1,33 promile.


Fabušová len nedávno zverejnila na sociálnej sieti fotografiu svojej dobitej tváre po tom, ako ju mal niekto napadnúť.

V októbri minulého roka sa zviditeľnila po tom, ako sa s lídrom hnutia Sme rodina Kollárom viezla vo vládnej limuzíne, ktorá havarovala.

Šéf parlamentu ju vtedy údajne viezol do lekárne v čase zákazu vychádzania. Autonehoda sa stala v neskorých večerných hodinách. Obaja skončili s vážnejšími zraneniami.

Celé dnešné Televízne noviny nájdete na markizaplus.sk.

BRATISLAVA/tvnoviny.sk, TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Alkohol za volantom

Dôležité udalosti