Lady Gaga ponúkla pol milióna za nájdenie jej psíkov: Je čas platiť

Fotografia Pavla Kulkovského zachytáva pacientku Alenu, ktorá má spinálnu svalovú atrofiu typu dva a jej manžela Róberta.
Fotografia Pavla Kulkovského zachytáva pacientku Alenu, ktorá má spinálnu svalovú atrofiu typu dva a jej manžela Róberta. Zdroj: Profimedia.sk

Dvaja buldočkovia sa našli!

Lady Gaga mala tento týždeň nervy na zrútenie. Dvaja neznámi ozbrojení zlodeji jej ukradli dvoch francúzskych buldočkov, Kojiho a Gustava. a ešte k tomu postrelili speváčkinho osobného venčiteľa psov.

Keďže pre hviezdu jej domáci miláčikovia znamenajú všetko, ako odmenu za nájdenie psov ponúkla pol milióna dolárov.

TIP: Ozbrojení muži ukradli dvoch psíkov Lady Gaga: Padali aj výstrely

Zahraničné médiá zverejnili v sobotu úžasnú správu, že speváčkinmu trápeniu je koniec. Psíkovia sa našli a sú v poriadku! Podľa DailyMail ich priviedla na policajnú stanicu v Los Angeles žena, ktorá podľa predbežných zistení, nemala byť do krádeže nijako zapletená.

Polícia pokračuje v pátraní po zlodejoch, preto viac informácií médiám neposkytla. teraz sa naskytá otázka, či nálezkyňa dostane sľúbenú odmenu - 500- tisíc dolárov. Lady Gaga sa stále nachádza v Ríme, kde nakrúca film. Uvidíme, či vyplatenie odmeny bude nejako komentovať.

LOS ANGELES/Šoubiz

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Lady Gaga

Dôležité udalosti