Dva potraty a prišlo piate dieťa: Prešlo polroka a je tu ďalšie

Že to nie je fyzicky možné? Táto otázka je na mieste.

Alec a Hilaria Baldwinovci žijú pre svoju rodinu. Spolu vychovávali štyri detí, keď sa pokúšali o piate, žiaľ, až dvakrát oň prišli.

V septembri minulého roku sa však na ich usmialo šťastie a Hilaria (37) porodila svojmu slávnemu manželovi syna, ktorý dostal meno Eduardo „Edu“ Pao Lucas. Stále neprešlo ani len šesť mesiacov od pôrodu a rodina Baldwinovcov sa rozrástla o ďalšieho člena!

To nie je fyzicky možné! Ako rátam, tak rátam, to mi nijako nevychádza... Takéto a mnohé ďalšie komentáre sa objavujú pod príspevkami, ktoré informujú o príchode ich ďalšieho bábätka. Nie je však známe ani meno dieťatka a ani to, či im dieťa vynosila náhradná matka alebo si bábätko adoptovali.

Inštruktorka jogy a autorka podcastov napísala do popisu fotky, na ktorej je so všetkými šiestimi deťmi, iba číslo 7 (zarátajúc, pochopiteľne, do tohto počtu aj svojho manžela) s emotikonom srdiečka. Fotil, samozrejme, 62-ročný Alec.

zdroj: Instagram/hilariabaldwin

Najmenší prírastok do rodiny sa tak pripojil k ich dcére Carmen Gabriele (7) a synom - Rafaelovi Thomasovi (5,5), Leonardovi Ángelovi Charlesovi (4), Romeovi Alejandrovi Davidovi (2,5) a takmer šesťmesačnému Eduardovi Pauovi Lucasovi.

Alec má tiež dcéru Ireland (25) z predošlého manželstva s herečkou Kim Basinger.

zdroj: Instagram/hilariabaldwin

USA/markiza.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Hilaria Baldwin

Dôležité udalosti