Meghan šokovala výpoveďou: Premýšľala, že si siahne na život

Harry a Meghan v rozhovore s Oprah
Zdroj: profimedia.sk/CBS

Myslela si, že by to vyriešilo situáciu pre všetkých.

Harry a Meghan poskytli Oprah napäto očakávané interview po tom, ako vo februári oznámili, že sa definitívne nevrátia k plneniu svojich povinností členov britskej kráľovskej rodiny. Ich vzťahy sú čoraz napätejšie a Meghan obvinila Buckinghamský palác, že šíri o nej a jej manželovi nepravdy. Palác predtým oznámil vyšetrovanie správania Meghan po správach britských médií, že v minulosti šikanovala zamestnancov paláca.

Meghan v úvode rozhovoru povedala, že do britskej kráľovskej rodiny vstúpila naivne, keďže o nej veľa nevedela. „Úplne som nechápala, čo je mojou úlohou,“ vyhlásila.

Zdroj: profimedia.sk/CBS

Bývalá herečka, ktorá je Afroameričanka, tiež uviedla, že jej manžel Harry počas tehotenstva, keď čakala syna Archieho, povedal o obavách a konverzáciách v kráľovskej rodine o tom, „nakoľko tmavá by mohla byť jeho pokožka, keď sa narodí“.

Podľa vlastných mala Meghan v ťažkých časoch v kráľovskej rodine dokonca myšlienky na samovraždu. „Jednoducho som už nechcela žiť,“ povedala v interview. „Myslela som si, že by to vyriešilo situáciu pre všetkých,“ dodala s tým, že kráľovská rodina jej uprela pomoc v oblasti duševného zdravia.

Zdroj: profimedia.sk/CBS

Dvojica sa v rozhovore vrátila aj k ich svadbe. Britský princ Harry a jeho americká manželka Meghan Markle uzavreli manželstvo v tajnosti tri dni pred oficiálnou ceremóniou, prezradila Meghan v rozhovore s americkou moderátorkou Oprah Winfrey, ktorý v USA odvysielali v nedeľu večer.

„Vzali sme sa tri dni pred našou svadbou,“ povedala Meghan s tým, že manželské sľuby si vymenili v súkromí pred canterburským arcibiskupom Justinom Welsbym ešte predtým, ako sa 19. mája 2018 konala na Windsorsom zámku oficiálna svadba vysielaná v televízii.

Zdroj: profimedia.sk/CBS

USA/TASR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Meghan a harry

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.