Šoubiz

Legendárni zlodeji zo Sám doma. Takto zostarli!

Joe Pesci a Daniel Stern ako zlodeji v Sám doma.
Zdroj: Profimedia.sk

Pozrite sa, ako sa počas rokov zmenili zlodeji Harry a Marv.

Hoci stvárnili negatívne postavy, stali sa mimoriadne obľúbenými. Malé deti sa zabávali práve na ich kúskoch. Nešikovní a hlúpi zlodeji Harry a Marv, ktorých prekabátil malý Kevin v snímke Sám doma, sú legendami. Ale ako to už býva, aj oni počas rokov zostarli. Na ich šarme im to ale neubralo. 

Zdroj: Profimedia.sk

Harryho stvárnil dnes už 70-ročný Joe Pesci. Za svoju filmovú kariéru je vďačný práve Robertovi De Nirovi, ktorý ho pretlačil do filmu Zúriaci býk, kde stvárnil Joeyho La Mottu, brata boxerského šampióna. Za úlohu si vyslúžil aj nomináciu na Oscara. Nasledovala úloha menšieho mafiána v snímke Vtedy v Amerike, postava finančného podvodníka Lea Getza vo filmoch Smrtonosná zbraň 2,3 a 4. 

Zdroj: SITA

Napriek tomu sa najmä u detských divákov zapísal ako Harry Lime zo Sám doma a Sám doma 2: Stratený v New Yorku. Z dvojice zlodejov patril k tým inteligentnejším. 

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu

Marva zase stvárnil 56-ročný herec Daniel Stern, ktorý sa do povedomia divákov dostal filmom Breaking Away, kde debutoval po boku Dennisa Quiada. Nasledovali úlohy v snímkach Bistro, Blue Thunder, Frankenweenie a v roku 1990 práve Sám doma. 

Zdroj: Profimedia.sk

O tri roky neskôr si už sadol na režisérsku stoličku a ako herec sa objavoval najmä v komédiách. Daniel má tri deti - dcéru Sophiu, Ellen a Mariu. Od roku 1981 je ženatý s Laurre Mattos. S kolegom Joeom Pescim sú dodnes najlepšími priateľmi. 

https://www.youtube.com/watch?v=dKmN2e9UXOY


USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.