Christian Grey vo filme a v realite. Ktorý je viac sexy?

christian grey.jpg

Jamie Dornan je v skutočnosti starostlivým otcom.

Minulý týždeň zaplavili internet a hlavne sociálne siete nadšené reakcie žien na zverejnený trailer k filmu 50 Shades of Grey. Všetky vášnivé čitateľky sa už nevedia dočkať filmu. Kým nad predstaviteľom Christiana Grey achkali a ochkali, Dakota Johnson sa im v úlohe Anastasie Steel akosi nepozdáva.

Zdroj: Profimedia.sk

Hlavná predstaviteľka má totiž vyzerať na 20, má mať krásne oči a milý, nevinný zjav. To ale Dakota akosi nespĺňa a hlavne pôsobí staršie. Tak či tak však na to pôjdu všetky fanúšičky do kina. 

Zdroj: Profimedia.sk

Aký je však filmový Christian v skutočnosti? V realite je starostlivým otcom sedemmesačnej dcérky. S manželkou Ameliou a prvým potomkom v náručí ho nafotili paparazzi v Londýne. Dvojica bola ležérne oblečená a Jamie mal dokonca hustejšiu bradu, ktorú vo filme mať nemôže. No pristane mu to a dokonca mu to pridalo na sexepíle. 

Zdroj: Profimedia.sk

Herec si po ceste k autu vybavoval telefonát. Zrejme šlo o prácu, pretože tak, ako sa dalo čakať, teraz dostáva veľa ponúk. Nedávno rokoval s Harveyom Weinsteinom a Johnom Wellsom o roli v novom filme Bradleyho Coopera. 

Zdroj: Profimedia.sk
 

Zdroj: Profimedia.sk

Minulý týždeň boli Dakota a Jamie hosťami v The Today Show, kde sa priznali, že nakrúcanie erotických scén bolo náročné a občas trápne. Herec ale potvrdil, že medzi nimi bola skutočná chémia. 

https://www.youtube.com/watch?v=VqzZhEoUBBE


Trailer k filmu: 


USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti