Šoubiz

Domáce sexuálne videá celebrít. Tento herec bol prvý!

rob-lowe-sex-5 copy.jpg

Rob Lowe sa vyjadril k hriechom z minulosti. Sexuálny škandál vtedy plnil stránky všetkých novín.

Už aj do slovenských kín dorazil film Sex Tape v hlavnej úlohe s Cameron Diaz a Jasonom Segelom. Dej je o manželoch, ktorí si chcú osviežiť sexuálny život tým, že si nakrútia pikantné video ich sexu. Lenže nahrávka sa vďaka dnešným výdobytkom techniky dostane do rúk rodiny a známych, ktorí o tom ešte netušia. Cameron a Jason sa tak snažia zabrániť tragédii. Na divákov tak čakajú veľmi vtipné scény. 


Jednu z vedľajších postáv si zahral aj herec Rob Lowe, ktorý veľmi dobre vie, aké to je mať sextape a hlavne to, keď ju uvidia všetci. A nie len jednu. V roku 1988 mal herec sex s dvomi dievčatami. Jedna mala 16 rokov a druhá 22. Hneď potom uzrela svetlo sveta aj ďalšia scéna, kde si Rob a jeho kamarát Justin Moritt užívajú sex s modelkou Jennifer v hotelovej izbe. 


A čo na to všetko hovorí herec s odstupom času? "Stalo sa to v období môjho života, kedy som potreboval zmeniť svoj život. Podľa mňa mladý muž môže zmeniť svoj život jedine vtedy, ak sa niečo pokašle. Potrebuje niečo zlé k tejto zmene, aby si uvedomil, že by mal niečo dať do poriadku. Mňa táto nahrávka donútila vytriezvieť a abstinovať. Som abstinent už ... 24 rokov? Hm, áno, už 24 rokov. A to len preto, že toto zmenilo môj život," povedal v rozhovore s redaktorom Borisom Pršom. 


"Nebyť tej nahrávky, tak by sa tak nikdy nestalo. To je dôvod, prečo je to najlepšia vec, aká sa mi kedy stala. Nikdy by som nezačal s abstinovaním, keby som si neprežil tieto divoké, šialené 80-te roky, kedy všetci robili všetko so všetkými. Inak, vo filme Sextape keď s Cameron máme tú „party scénu" s drogami, tak som si sám pre seba hovoril: „Rob, vráť sa späť 24 - 25 rokov dozadu (smiech)." Je v tej scéne veľa hrania a veľa spomienok," narážal na svoju drogovú minulosť.

Samozrejme, že Rob Lowe nie je jedinou celebritou, ktorá sa počas pohlavného styku nahrala. V dnešnom svete, akoby to bola móda. Kým mnohí by si chceli nechať nahrávku v súkromnou archíve, nájdu sa aj takí, ktorí ju nechajú "náhodou" uniknúť a urobiť si tak reklamu.

Ako sa hovorí, aj negatívna reklama je reklama. Dobrým príkladom je Kim Kardashian. S bývalým manželom si nahrali vystrájanie v posteli a dnes ťažko nájdete dospelého, ktorý by si video nepozrel. Kim veľmi dobre vedela, čo robí. Inak by dnes o nej nikto ani len netušil. Po čase však svoje rozhodnutie určite oľutuje.

Aj Paris Hilton má takýto kúsok v archíve. V tomto prípade však bola obeťou jej expriateľa, ktorý sa jej vyhrážal a pásku zverejnil. Nakoniec však na nej zarobila samotná dedička. 

Na zozname celebrít, ktorých pikantné video videl takmer celý svet je aj Colin Farrell, Tulisa Cotostavlos, Pamela Anderson a jej vtedajší manžel Tommy Lee, Katie Price, Fred Durst, Hul Hogan či Farrah Abraham. 

Vtipkovanie Colina Farrella o domácomu videu: BRATISLAVA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.