Šoubiz

Bude ešte teplejšie! Argentínske krásky sa predvádzali na pláži

plavky.jpg

Tieto pekné slečny veľmi dobre vedia, ako na seba upútať pozornosť. Ako je vidieť, pracujú aj na pláži. Vystrkovať zadoček do objektívu, to nie je len tak.

Na South Beach v Miami sa to len tak hemží kráskami z modelingového sveta. Najčastejšie sem chodia chytať bronz glamour modelky, ktorých telá môžu muži obdivovať v pánskych magazínoch. Nepredvádzajú sa tak pred objektívmi len na oficiálnom fotení. Veľmi dobre si totiž uvedomujú, že aj toto je pre ne dobrá reklama.

Zdroj: Profimedia.sk

Z tejto kategórie sú aj rodáčky z Argentíny Karina Jelinek a Paz Cornu. Tridsaťtriročná kráska vyrastala vo Villa María v provincii Cordóba. Ako modelka začala pracovať v 16-tich rokoch a stala sa Miss Córdoba Province a Miss Villa Carlos Paz. V 19-tich sa presťahovala do Buenos Aires. 

Zdroj: Profimedia.sk

Predvádzala na mnohých módnych šou, bola tvárou rôznych kampaní a tiež televíznych šou. Objavila sa v magazínoch ako Maxim, H Para Hombres a v mnohých iných médiách.  Účinkovala v televíznych šou Bailando por un Sueño, a Showmatch.

Zdroj: Profimedia.sk

Na pláži jej robila spoločnosť kamarátka a tiež modelka Paz Cornu. Dievčatá veľmi dobre vedeli, ako sa pred objektívom vyzliecť do plaviek a ako nenápadne vystrkovať sexy zadočky počas opaľovania sa na ležadle.

 

MIAMI/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti