Šoubiz

Plus size modelka ukázala nahú časť tela. A prsia to nie sú!

robyn3.jpg

Svoje telo využila na to, aby upozornila na rozhodnutie austrálskej vlády, ktoré bude mať neblahý vplyv na životné prostredie. Chce prinútiť ľudí, aby sa zamysleli nad tým, ako dnes žijeme.

Podľa telesných mier je modelka Robyn Lawley radená do kategórie plus size, hoci na to vôbec nevyzerá. Ale svet modelingu je voči veľkostiam nekompromisný. Rodená Austrálčanka ukazuje svoje telo v plnej krásne v najnovšom vydaní magazínu Women´s Health, kde má okolo pása omotané len lano. Snímky vznikli na podporu kampane Body For Life. Jej cieľom je viesť ženy k tomu, aby prijali svoje telo bez ohľadu na jeho veľkosť. 

Zdroj: Women´s Health UK

"Zdravé telo nie je určované podľa hmotnosti alebo veľkosti, je to oveľa viac," hovorí Robyn. Tiež prezradila, že jej vzorom bola Crystal Renn. "Ona ma naučila, že nemusím mať veľkosť šesť, aby som sa cítila krásna. Chcem, aby sa aj ostatné ženy takto cítili," tvrdí modelka.

Priznala ale, že občas sa do jej života vkrádajú aj negatívne pocity. Stretla sa totiž aj so škaredými komentármi na jej postavu. Podľa niektorých "fajnšmekrov" je tučná. Zamrzí ju to, ale nepripúšťa si to. Keby to tak bolo a za svoju postavu by sa hanbila, neodhalila by sa vôbec. 

Zdroj: Instagram

V pondelok dokonca využila svoju nahotu na to, aby ľudí upozornila na rozhodnutie vlády v austrálskom Abbotte, ktorá schválila najväčšiu baňu v Austrálii. Na sociálnu sieť pridala fotografiu, na ktorej je úplne nahá a na tele má nápis zastavme ťažbu uhlia.

"Som šokovaná a cítim sa bezmocná, takže som sa rozhodla takýmto spôsobom ľudí prinútiť, aby sa nad tým vôbec pozastavili, kým nebude neskoro," ozrejmila Robyn. Ďalej tvrdí, že ako spoločenstvo sa musíme zamyslieť nad tým, ako dnes žijeme.

AUSTRÁLIA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.