Princ Harry napísal otcovi osobný list: Takú reakciu však zrejme nečakal

Charles a Harry
Zdroj: Profimedia.sk

Uzmierenie zatiaľ vraj nenastalo.

Britské médiá zverejnili správu, v ktorej informujú o tom, že sa princ Harry ešte pred pohrebom princa Philipa pokúsil zblížiť s otcom. Podľa denníka Daily Mirror mu vraj pred odletom do Londýna napísal „hlboko osobný“ list, v ktorom opäť vysvetlil svoje dôvody, prečo odstúpil od povinností „senior“ člena rodiny a sľúbil, že bude rešpektovať kráľovskú inštitúciu.

Zdroj Daily Mirror tvrdí, že sa princ Harry naozaj snažil napraviť ich vzťah ešte predtým, ako sa mali stretnúť. Počas pohrebu princa Philipa mali totiž vraj „nevyslovenú dohodu“, a to odložiť bokom všetky spory a sústrediť sa len na podporu kráľovnej a na spomienku na ich milovaného príbuzného.

Pozrite si poslednú rozlúčku s princom Philipom

Zdroj: Profimedia.sk

Podľa ich informácií je však princ Charles stále hlboko dotknutý tým, že sa Harry s Meghan rozhodli odvysielať kontroverzný rozhovor s Oprah Winfrey napriek tomu, že bol princ Philip v nemocnici v zlom stave. Vojvoda zo Sussexu v rozhovore okrem iného spomenul, že mu otec nedvíha telefóny a musí mu preto písať listy.

Daily Mirror ďalej píše, že Harrymu sa zatiaľ nepodarilo napraviť ani vzťah s bratom, princom Williamom, napriek tomu, že ich celý svet videl po pohrebe zhovárať sa. Uvidíme, ako bude pokračovať rodinné uzmierovanie, kým neodletí do Los Angeles, pretože to vyzerá tak, že naštrbené vzťahy s rodinou naozaj nie sú Harrymu ľahostajné.

TIP: O čom sa bavili princovia Harry a William po pohrebe: Odčítač z pier ich odhalil

Zdroj: Profimedia.sk

LONDÝN/markiza.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Kultúra

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.