Barbora Piešová v novom klipe: Vo vode šantí so starým známym

Barbora Piešová
Zdroj: Instagram/barborapiesova_official

Ani po superStar ich vzťah neochladol, práve naopak.

Barbora Piešová aktuálne účinkuje v šou Tvoja tvár znie povedome, minulý rok vyhrala SuperStar a následne zožala úspech s albumom Som Flegmatik, ale optimista. Baškin krásny hlas na ňom počuť v rôznych žánroch a duetoch, medzi inými aj ten s jej blízkym kamarátom a kolegom zo SuperStar, Michalom Šafratom.

Spolu sa prebojovali až do finále, kde Michal skončil v prvej desiatke a Barbora šou vyhrala. Ich kamarátstvo to nerozdelilo a ani po skončení SuperStar vzťahy neochladli, práve naopak. Pre pandémiu sa však nemohli fyzicky stretávať či koncertovať, čo mali v pláne od samého začiatku. Dvojica si totiž sadla nielen osobnostne, ale aj hudobne. Obaja sú skvelí muzikanti a kombinácia ich hlasov je balzam na dušu.

Duet s názvom Priateľ, ktorý nahrali ešte minulý rok, sa teraz konečne dočkal vizuálu. Výrobu videoklipu brzdili pandemické opatrenia, keďže Michal žije v Českej republike. „Nakrúcanie bolo super, jediným problémom boli podmienky pri cestovaní, ale podarilo sa to. Veľkým zážitkom pre mňa bola jazda na koni, čoho som sa najprv zľakol, lebo som o tom dopredu nevedel. Na druhú stranu som vždy chcel byt cowboy ako z westernového filmu a k tomu jazda na koni patrí, takže som si to nakoniec veľmi užil. Ale hlavne bolo skvelé sa po takej dlhej dobe vidieť s Baškou naživo a spolocne si zaspievať aj zahrať," hovorí spevák.

TIP: Pamätáte si na zaľúbenú dvojicu zo SuperStar? Majú skvelú novinku

Rovnako nadšená je aj Barbora. „Michal je pre mňa jedna z najlepších osôb, akú som kedy stretla a pieseň Priateľ, ktorá je o ozajstnom priateľstve, považujem za jednu z najkrajších z môjho debutového albumu. S Michalom sme mali k sebe veľmi blízko už počas súťaže a vtedy sme si povedali, že nahráme aj spoločný duet. Je to pre mňa veľmi silná nahrávka, ktorá hovorí o tom, ako sme sa spolu spoznali. Mám ho naozaj veľmi rada, vážim si ho a čo je dôležité, nezabudli sme na seba. V každej našej konverzácii dominuje smiech a humor. Počas jedného spoločného telefonického rozhovoru po SuperStar, sme zrazu obaja držali gitary a len tak sme si hrali a znelo nám to veľmi dobre“ objasňuje vznik piesne Barbora a dodáva: „Som zvedavá, ako sa ľudia popasujú s našou myšlienkou a nápadom v klipe, ako priateľstvo môže vyzerať alebo naopak, ako by nemalo.“
 
Réžiu a kameru videoklipu nechala Barbora opäť v rukách Michala Lengharta a Viliama Drába z Emery Records. „Na nakrúcanie sme využili okolie môjho rodného  kraja, kde sme točili na rôznych miestach v Prievidzi. Mali sme menšie problémy s koňmi, hlavne Michalov bol dosť splašený, báli sme sa s ním jazdiť a nechceli sme ho príliš stresovať.. Vtipné boli časti klipu, keď sme skákali do bazéna, ktorý mal len 19 stupňov a my sme tam skoro zamrzli, ale na záberoch to nie je až tak vidieť“ komentuje speváčka niektoré zábery z videa.

Pozrite si výsledok a fotky z nakrúcania v galérii.


TU nájdete prihlášku do ďalšieho ročníka SuperStar

BRATISLAVA/markiza.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Barbora Piešová

Dôležité udalosti