Je to oficiálne! Už koncom mesiaca zverenia pokračovanie legendárneho sitkomu Priatelia

Herci zverejnili aj pársekundový záber z pripravovaného pokračovania.

Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler a Ross sa po rokoch opäť stretli. Tentokrát nielen v súkromí, ale aj pred kamerami. O plánovanom pokračovaní legendárneho amerického sitkomu Priatelia sa hovorilo dlho. Nespočetné prianie fanúšikov sa dočkali ohlasu a už koncom mesiaca budú mať možnosť vidieť svojich obľúbených hercov opäť spolu.

Svetlo sveta uzreli už aj prvé sekundy blížiaceho sa stretnutia. Zverejnila ich herečka Jennifer Aniston, predstaviteľka Rachel, na sociálnej sieti.

Zdroj: Instagram/jenniferaniston

Pársekundový záber zverejnili aj ostatní herci. „Niečo takéto sa nestáva každý rok, ani desať či pätnásť rokov. Cítim sa tak požehnane, že som sa opäť mohla stretnúť so svojimi priateľmi... a bolo to lepšie ako kedykoľvek predtým," uviedla Courtny Coxy, predstaviteľka Monici. „Sme späť! Na čo sa najviac tešíte?“ opýtal sa fanúšikov Chandler (Mattiew Perry). Ross si zas zaspomínal na svoj "šlofík" s Joeyim.

Pokračovanie Priateľov prichádza na obrazovky po sedemnástich rokoch, posledná časť bola totiž odvysielaná v máji 2004. Ako avizujú herci, premiéra ich stretnutia bude už 27.mája. Stanica BBC minulý rok uviedla, že to nebude tradičné pokračovanie seriálu, ale špeciálna improvizovaná epizóda bez scenára.

USA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Priatelia

Dôležité udalosti