Zabudnite na zväčšené pery a umelé vlasy: Zuzka Plačková má na zmenu pádny dôvod!

Zuzana Plačková
Zdroj: Instagram/queen.plackova

Známa influencerka zatúžila po zmene výzoru po dlhých rokoch.

Zuzka Plačková patrí medzi najvýraznejšie osobnosti slovenského šoubiznisu. Svoje súkromie rada ukazuje na sociálnych sieťach. Žije si prepychový život, ktorý si vďaka úspešnému podnikaniu môže dovoliť. Na udalosti Social Awards Slovakia sa ukázala v spoločnosti manžela a bola najvýraznejšou osobou v miestnosti vďaka unikátnemu overalu, ktorý patrí medzi svetové dizajnérske kúsky.

Zuzka mala na galavečere SOWA overal, ktorý je celosvetovo vypredaný a majú ho napríklad známe Kardashianky

zdroj: Instagram/khloekarashian

TIP na článok: Módna polícia: Celosvetovo vypredaný overal či najnovšie kolekcie známych návrhárov!

Zuzka strávila niekoľko mesiacov v zahraničí, kde absolvovala aj ajurvédsky pobyt na Srí Lanke. Liečebný pobyt si mnohé celebrity vychvaľujú, keďže takýto pobyt je ideálnym spôsobom pre načerpanie novej energie, na chudnutie a na očistu. „Mala som nejaké zdravotné dôvody, pre ktoré som išla na ajurvédsky pobyt, ktorý mi extrémne pomohol nielen po zdravotnej stránke, ale aj po psychickej a fyzickej,“ prezradila Zuzka.

Prečo si nechala zmenšiť pery?

Instagramová kráľovná má za sebou niekoľko plastických operácií a pery mala vždy výrazné. Po niekoľkomesačnom pobyte v zahraničí sa však vrátila zmenená a zatúžila po inom výzore. Pery si nechala zmenšiť a túži po prirodzenom vzhľade.

„Pery som si dala po návrate na Slovensko rozpustiť. Nejako cítim, že sa mením a tá ajurvéda ma asi zmenila. Prestala som jesť mäso, veľa vecí som vyčlenila z môjho jedálnička a hlavne som duševne dozrela. Som úplne pokojná a nič ma nevytočí,“ hovorí Zuzka.

V rozhovore so Zuzkou Plačkovou sa dozviete, akými zmenami prešla po zahraničnom pobyte a prečo sa rozhodla absolvovať práve ajurvédsky pobyt na Srí Lanke.


Nestihli ste si pozrieť odovzdávanie cien Social Award Slovakia? Záznam nájdete v našom videoarchíve TU!

BRATISLAVA/markiza.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Zuzana Plačková

Dôležité udalosti