Adriana Poláková v tom má jasno: Čo bude robiť po odchode z Markízy v Rakúsku?

Adriana Poláková na odovzdávaní SOWA 2021
Zdroj: Ján Zemiar @jano_boccacio pre @socialawardslovakia

Moderátorka presne vie, čomu sa bude venovať v zahraničí.

Adriana Poláková ohlásila po 14 rokoch odchod z Markízy. Spolu s Darom Richterom moderovali Teleráno a usmievali sa na divákov z televíznych obrazoviek, no nastáva zmena. Obľúbená moderátorská dvojica odchádza z ranného vysielania. Adriana má na odchod z Markízy ten najkrajší dôvod a tým je láska. „S priateľom sme sa rozhodli žiť spoločne s tým, že sa za ním presťahujem do zahraničia. Bolo by pre mňa časovo veľmi náročné cestovať skoro ráno do Telerána. Priateľovo bydlisko nie je totiž v blízkosti hraníc, preto som sa rozhodla v Teleráne skončiť,“ vysvetlila Adriana.

Vždy usmievavá moderátorka sa posledné roky venovala aj pečeniu a písaniu kuchárskych kníh. Jej sladké dobroty sú inšpiráciou pre jej fanúšikov, ktorých je na sociálnych sieťach neúrekom. Niet divu, že už druhý rok za sebou obhájila svoje prvenstvo v Social Awards Slovakia v kategórii Jedlo.

TIP na článok: Mária Čírová sa naplno venuje aktivitám v domácnosti: Zavesí hudbu na klinec?

Čomu sa bude venovať v zahraničí?

Hoci s moderovaním Telerána končí, Adriana má jasno v tom, čomu sa bude venovať. Podľa jej slov si prácu nájde vždy, či na Slovensku alebo v zahraničí.

„Veľkou výhodou sociálnych sietí je, že sú bez limitov a bez hraníc, čo znamená, že z Rakúska sa môžem s mojimi fanúšikmi kedykoľvek spojiť a spolu s nimi si piecť. Takže určite zo sociálnych sietí neodchádzam, práve naopak, ostávam aktívna,“ prezradila Adriana.

Viac o plánoch obľúbenej moderátorky sa dozviete vo videu.


BRATISLAVA/markiza.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Adriana Poláková

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.