Šoubiz

Najotrasnejší účes Hollywoodu! Bruce Jenner a jeho nová frizúra

profimedia-0200370127.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Reality hviezda a bývalý olympionik šokoval otrasnými a hlavne zničenými vlasmi. Keď už sa chce o seba starať, mal by mu niekto ukázať, ako vyzerá kondicionér.

Nevlastný otec Kim Kardashian zrejme zabudol, že divoké a bláznivé 70. či 80. roky sa už skončili. Brucea Jennera nafotili, ako si po rannom golfe vykračuje s kávou v ruke v Calabasas. Šesťdesiatštyriročný bývalý olympionik nemal veru svoj deň. Povráva sa, že sa rozhodol stať ženou. 

Zdroj: Profimedia.sk

Počas svojho života absolvoval niekoľko plastických vylepšení, pretože je posadnutý tým, ako vyzerá. Bruce si nechal narásť vlasy, vyoperovať ohryzok a znovu si natiahnuť tvár. Z muža sa má stať žena menom Brigitte, ale keby to tak bolo, tak by sme reality hviezdu videli pobehovať v ženských šatách, či nie?

Zdroj: Profimedia.sk

Každopádne, keď sa už chce Bruce o seba tak vzorne starať, mal by si uvedomiť, že tento účes je jedna katastrofa. O dlhú hrivu sa treba aj náležite starať. Nevlastný otec Kim Kardashian by skutočne potreboval kondicionér a dobrú vyživovaciu masku. Vo veľkom množstve. Mnohí by však najradšej vzali do rúk nožnice a ten chemlón ostrihali.

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.