Šoubiz

Madonna ukázala na Instagrame to, čo už nikto nechcel vidieť

madonna tvar.jpg

Speváčka oslávi budúci týždeň 56. narodeniny, ale ani to jej nebráni v tom, aby sa nesprávala ako dáma v rokoch. Rebelkou bude zrejme aj v osemdesiatke.

Že sa na sociálnych sieťach ukazujú slávne aj obyčajné dievčatá ukazujú v nohavičkách a bikinách, na to sme si už zvykli. Ale že to urobí aj žena, ktorá by už mala byť dámou v rokoch. V rokoch je, ale dámou rozhodne nie. Reč je o Madonne, ktorá si starnutie vôbec nepripúšťa. Budúci týždeň oslávi 56. narodeniny, ale ani to jej nebráni v tom, aby na sociálnu sieť zavesila fotku intímnych partií v nohavičkách. Roky dozadu by na to ešte aj bol niekto zvedavý, ale dnes už nie. 

Zdroj: Instagram

Od hviezdy, ktorá šokuje od začiatku svojej kariéry a postavila si ju nielen na dobrej hudbe, ale aj na erotických škandáloch, sa však nič iné čakať nedá. Madonna je jednoducho rebelka a takto ju budeme vídavať zrejme aj v osemdesiatke.

Len či je nadšená tým, že si z nej príklad berú aj jej deti. Napríklad taká Lourdes, ktorú pred časom nafotili na rodinnej dovolenke s cigaretou v ústach. Sedemnásťročná budúca hviezda si zapálila potom, ako mame zmizla z dohľadu. Kto vie či by bola taká frajerka aj pri nej. -Iba 17-ročná dcéra Madonny si na dovolenke bez mamy poriadne užíva!

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.