Fanúšičky šalejú z fotografie nahého Biebera

bieber nahy2.jpg

Takúto fotografiu by od Biebera nikto nečakal. Špekuluje sa, že sa stane tvárou kampane na mužskú spodnú bielizeň. Že by tým chcel naznačiť práve toto?

Kanadský spevák Justin Bieber rozhodne vie, ako potešiť svoje fanúšičky. Rád sa odfotí a porozpráva s tými, ktoré stretne na ulici, aj keď nestihne všetky, keďže je ich neúrekom. A tie staršie zase rozvášni na sociálnej sieti. Urobil tak aj nedávno, keď na Instagram pridal niekoľko snímok z fotenia. Je medzi nimi aj fotka, na ktorej je polonahý. A možno aj úplne nahý, pretože to skutočne vyzerá tak, že nemá spodnú bielizeň. Ale pri tom, ako nízko zvykne nosiť nohavice, človek nikdy nevie. 

Zdroj: Instagram

Bieberova zvodná fotka získala len za víkend 20 miliónov likeov. Získal si tak možno späť tých fanúšikov, ktorých nahnevala jeho romantická nos s playmate, ktorá je ale zasnúbená s niekým iným. Dvojica si užívala aj vášnivé bozky. -Exkluzívne foto Biebera: Večer víno a bozky s playmate, potom ťažké ráno

Zdroj: Instagram

Minulý týždeň spevák rozdelil Hollywood na dve časti. Dostal sa totiž do konfliktu s Orlandom Bloomom, ktorému mal slovami: "Pozdrav Mirandu, bola dobrá." naznačiť, že s ňou strávil noc. To hviezdu Pána Prsteňov či Pirátov Karibiku rozčúlilo tak, že sa pokúsila Justina udrieť. Mnohí teraz stoja za Orlandom, iní zase za Bieberom.

USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti