Preplastikovaný sexsymbol opeknieva!

mickey4.jpg

Mickey Rourke sa začína podobať na svoje staré ja. Zrejme absolvoval rekonštrukčné plastické operácie, keďže mu predchádzajúci lekár veľmi nepomohol.

Snívali o ňom všetky ženy na svete. Mickey Rourke bol sexsymbolom 80. a 90. rokov. Kým nezačal profesionálne boxovať, brať drogy a piť alkohol. V boxe bol skutočne dobrý, zo šiestich zápasov vyhral šesť. Ale profesionálna dráha zápasníka si vyžiadala svoju daň. Herec prišiel o krásnu tvár. "Nos som mal zlomený dvakrát, operovali mi ho päťkrát. Rozbité som mal aj lícne kosti," povedal Mickey. 

Zdroj: dailymail.co.uk

V roku 2009 absolvoval rekonštrukciu tváre. "Šlo o napravenie toho bordelu, ktorý som mal na tvári. Našiel som si však na to zlého chlapa," vysvetľuje herec, ktorý skutočne posledné roky pôsobil skôr ako plastikové monštrum. Pri pohľade na jeho preplastikovanú tvár zabolelo srdce každú staršiu ženu, ktorej bol kedysi idolom.

Zdroj: Profimedia.sk

Herec, ktorý onedlho oslávi 62 rokov, však upustil od botoxu a absolvoval opravné operácie. Dnes vyzerá omnoho lepšie. Zjemnili sa mu črty, k čomu dopomohla aj briadka a fúzy. Nebráni sa šedinám a pôsobí menej opuchnuto. Vyzerá oveľa, oveľa lepšie, čo poviete?


USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti