Zuzka Plačková tvrdí, že nemá konkurenciu: Po 30-ke má už len jedno prianie

Zuzka oslávila 30-ku v Grécku
Zdroj: Instagram/queen.plackova

Známa influencerka oslávila okrúhliny vo veľkom štyle v zahraničí.

Zuzka Plačková sa nikdy netajila tým, že je ambiciózna žena. Má úspešné podnikanie, ktoré jej vynáša veľmi slušné peniaze. Onedlho sa sťahuje do nového luxusného domu a užíva si jednu dovolenku za druhou. Hoci na sociálnych sieťach pribúda čoraz viac ľudí, ktorí z Instagramu chcú vyťažiť čo najviac, známa brunetka tvrdí, že konkurenciu nemá.

„Uvedomujem si, akú veľkú silu mám na sociálnych sieťach. Čo sa týka nejakej konkurencie, tak ja to vôbec neriešim a nemyslím si, že na Slovensku by som mala vôbec nejakú konkurenciu,“ priznala Zuzka.


TIP na článok: Zuzana Plačková má veľké plány: Do tejto krajiny sa len tak nedostanete!

Oslava 30-ky vo veľkom štýle

Zuzka oslávila 30 rokov a rozhodla sa, že party zorganizuje v Grécku, kde pozvala svojich kamarátov. Prenajala si luxusnú vilu, kde mala vlastné služobníctvo a o program bolo tiež postarané. Nechýbalo predstavenie morskej panny vo vode či tanečníci v ligotavých kostýmoch.

Podľa jej slov dosiahla do 30-ky všetko materiálne, čo chcela a teraz túži len po jednej veci. „Rozmýšľala som, čo som ešte chcela stihnúť do 30 a poviem vám, že mi nenapadlo naozaj nič. Splnila som si skutočne všetky materiálne sny, ktoré som mala, a teraz mám už len jedno prianie po tridsiatke. No a hlavne som vďačná za to že vás tu mám, takú úžasnú komunitu ľudí. Milujem vaše krásne správy, ktoré mi robia deň krajším, pretože vďaka vám si žijem šťastne a voľne,“ napísala Zuzka. Vďaka emotikonom tak fanúšikom naznačila, že po 30-ke túži už len po dieťati.

Fotky zo Zuzkinej oslavy nájdete v priloženej fotogalérii.

zdroj: Instagram/queen.plackova

ATÉNY/Šoubiz

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Zuzana Plačková

Dôležité udalosti