Na nerozoznanie! Kate Middleton by svoju mamu nezaprela, ani keby chcela

Vojvodkyňa z Cambridge, Kate Middleton
Zdroj: Profimedia.sk

Na jej mame vidieť, ako bude vyzerať ona sama v 66 rokoch.

Pre rodičov Kate Middleton bol pondelok (21. jún) veľmi špeciálny. Prvým dôvodom na radosť a oslavu mali vďaka tomu, že sa presne pred 41 rokmi zosobášili. Carole a Michael Middleton mali svadbu 21. júna 1980 v Buckinghamshire.

Matka vojvodkyne z Cambridge pracovala ako letuška pre spoločnosť British Airways, zatiaľ čo otec Kate bol letový dispečer. 

Prvorodená Catherine prišla na svet v roku 1982, nasledovala jej sestra Pippa, ktorá sa narodila v roku 1983 a najmladší James Middleton, jediný syn Carole a Michaela.

Druhý dôvod na radosť bol ten, že ich zať, princ William, vojvoda z Cambridge a manžel Kate, oslávil v pondelok (21. júna) 39. narodeniny.

Princ William počas svojej cesty v Škótsku, ktorú absolvoval minulý mesiac, prehovoril o vzťahu s rodičmi svojej manželky Kate, píše magazín Hello. Keď jeden z hostí pri okrúhlom stole poznamenal, že svojich svokrovcov nevidel rok, William zažartoval: „Niektorí ľudia sú celkom šťastní, že svojich svokrovcov nevideli rok,“ a po smiechu dodal: „Mám rád svojich svokrovcov.“

zdroj: Instagram/hellomag

LONDÝN/markiza.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Kate Middleton

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.