Diana a všetci muži jej života. Rozprávkového konca s milovaným sa nedožila

vrazda vieden_tvnoviny.mp4
Zdroj: Profimedia.sk

Barry Mannakee

Podľa Dianinej biografie, prvou princezninou aférkou počas manželstva s princom Charlesom, mal byť vzťah s osobným strážcom Barrym Mannakeeom v roku 1985. Palác to však poprel. O dva roky neskôr Barry zahynul po motocyklovej nehode. Diana sama tvrdila, že to bolo podozrivé. "Bola som šťastná, len keď bol pri mne," povedala vo video, ktoré zverejnila televízia NBC. "Myslím, že sa ho zbavili...Nikdy neviete," dodala.

Zdroj: Profimedia.sk

James Hewitt

Práve o tomto mužovi sa dlhé roky špekuluje, že je pravým otcom princa Harryho. Hoci s ním Diana mala pomer dlhých päť rokov, čo priznala aj v rozhovore pre Panorama v roku 1995, ich aférka sa začala v roku 1986, dva roky po narodení jej najmladšieho syna. Na fotografii je aktuálna podoba Jamesa Hewitta.

Zdroj: Profimedia.sk

James Gilbey

"Squidgygate", tak mal prezývať princeznú jej ďalší milenec James Gilbey. Predajca automobilov ju tak mal osloviť viac ako desaťkrát v telefonáte pred rokom 1990. Po tom, čo jeho útržky zverejnil bulvár o dva roky neskôr, mala Diana vzťah ukončiť.

Zdroj: Profimedia.sk

Oliver Hoare

Podľa magazínu People bola Diana "posadnutá" obchodníkom s islamským umením v roku 1992. Hovorí sa, že mu vyvolávala viac ako 300-krát. Bývalý ochrankár pre Daily Mail uviedol, že Olivera Hoareho raz spozoroval, ako sa polonahý ukrýva za stromom v kvetináči na chodbe Kensigtonského paláca a fajčí cigaretu.

Zdroj: Profimedia.sk

Theodor Forstman

Miliardár bol síce o 20 rokov starší od princeznej, ale zamilovať sa mal do nej po tom, ako ju stretol na večeri v roku 1994. Podľa Daily Mail jej mal každý týždeň posielať kyticu kvetov dlhé tri roky. Sám Forstman povedal newyorskému reportérovi, že vzťah s Dianou ukončil on, aby mohol opäť tvoriť pár s dlhoročnou priateľkou Deborah Hagerty.

Zdroj: Profimedia.sk


BRATISLAVA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Princezná Diana

Dôležité udalosti