Hudobný šok roka. Tomáš Maštalír si zaspieval s Tinou, pesnička je úžasná!

Tomáš Maštalír a Tina naspievali titulnú skladbu k filmu Známi Neznámi
Zdroj: Matúš Havelka

Tak toto je výnimočný hudobný počin, ktorý budete počúvať stále dookola.

Už od 5. augusta si budú môcť diváci vychutnať v kinách československú novinku, komediálnu drámu Známi neznámi. Nie je to vždy pravidlom, ale k mnohým filmom vzniká aj titulná skladba. Táto snímka sa ňou tiež môže pochváliť vo výnimočnom podaní. Producentka filmu Wanda Adamík Hrycová totiž oslovila Tomáša Maštalíra a hoci sa spočiatku zdráhal, výsledok je fantastický.

V štúdiu sa tak dal dokopy Tomášov hlboký a Tinin zamatový hlas. Výsledkom je skladba Jedno ráno. Autorom hudby i textu je Martin „Fefe“ Žúži, ktorý prvýkrát vo svojej kariére zložil skladbu pre niekoho iného ako pre skupinu Hex.

POZRITE SI GALÉRIU Z NAKRÚCANIA VIDEOKLIPU.

„Prvýkrát sme sa s Tinou stretli osobne až pri nakrúcaní videoklipu, lebo pieseň sme nahrávali každý sám. Tina bola ako ryba vo vode. Absolútny a ostrieľaný profesionál. Bolo vidieť, že tieto veci sú pre ňu prirodzené. Avšak pre mňa to bola opäť nová skúsenosť. Ako nováčik som sa ocitol v priestore, v ktorom sa Tina cíti ako doma. Nezostávalo mi nič iné len zraziť opätky a snažiť sa s ňou udržať krok,“ povedal Tomáš Maštalír.

„Na spoluprácu s Tomášom som sa veľmi tešila, lebo ho roky vnímam ako sympatického a talentovaného herca. Tomáš má určite mnoho predností, ale jedna z najvýraznejších, ktoré môžem ako nezávislý pozorovateľ vnímať, je tá, že má neopísateľnú charizmu v hlase. To je mnohokrát väčšia výhoda ako mať nekonečný rozsah. Myslím, že ak by nahral jedno EP, s prehľadom si ho kúpim, lebo jeho hlas je balzam. Má charizmu, šarm a to sa nedá kúpiť, ani natrénovať," dodala Tina.


Film Známi neznámi, ktorý režírovala Zuzana Marianková, je adaptáciou svetoznámej predlohy filmu Úplní cudzinci (Perfetti sconosciuti) režiséra Paola Genovesa. Slovenskú adaptáciu scenára pripravil Petr Jarchovský – český scenárista filmov Pelíšky, Želary, Kráska v nesnázích, Občiansky preukaz, Učiteľka a režisérka filmu Zuzana Marianková. Producentom filmu je Wanda Adamík Hrycová a koproducentmi sú Petra Polnišová a Juraj Brocko.

Distribučná premiéra filmu sa uskutoční 5. augusta. Diváci sa môžu tešiť na skvelé herecké výkony Tomáša Maštalíra, Petry Polnišovej, Táni Pauhofovej, Kláry Issovej, Anny Kadeřávkovej, Sväťa Malachovského, Martina Hofmanna a Tomáša Měcháčka.

 

BRATISLAVA/markiza.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Tina

Dôležité udalosti