Rakby sa v novom klipe venuje ženským partiám, ktoré muži milujú najviac

hcjijacj.jpg

Skladba Dudy sa dočkala už aj vizuálneho spracovania, o ktoré sa postaral stále vyhľadávanejší Michal Nemtuda.

Mladý raper v sebe rebelskú povahu nezaprie. Svoju najnovšiu skladbu sa rozhodol venovať ženám, konkrétne partiám, ktoré na nich zbožňuje najviac - prsiam. Pozrite sa na provokujúci a bláznivý videoklip Dudy, v ktorom nechýba zábava, sexi ženy, kvalitný alkohol, či nefalšovaná bitka v blate.


„V tejto skladbe som jednoducho opísal názor na ženské prsia, ktoré sú krásne a je veľká škoda, že sa väčšinou nosia zahalené. Myslím, že so mnou budú mnohí páni súhlasiť, že takéto dielo prírody treba vystavovať," smeje sa Rakby, ktorý rozhodne nemá problém povedať, čo si myslí. 


Skladba Dudy sa dočkala už aj vizuálneho spracovania, o ktoré sa postaral stále vyhľadávanejší Michal Nemtuda. „Klip sa nakrúcal v Šali u jedného kamoša, ktorému sa absolútne čudujem, že nás tam pustil a nechal u seba doma spraviť gigantickú párty s kopou atrakcií, kopou pitia, bitkou v blate. Bolo to úplné šialenstvo, ale presne tak som to chcel a myslím, že atmosféra sa podarila v klipe zachytiť na sto percent," doplnil.


Vo videu sa objavili okrem Rakbyho kamarátov aj tanečníci Phantoms Crew. Skladbu Dudy nahral raper v spolupráci s Marekom Šurinom, ktorý má na svedomí aj predchádzajúci singel Pod papučou, kde Rakby nastavuje zrkadlo mužom podpapučníkom. Tentoraz má odkaz pre nežné pohlavie: „Ženy všetkých krajov, odhaľte sa, ste krásne!"BRATISLAVA/ redakcia Šoubizu

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti