Len málokto to vedel: Aďa Poláková je po vážnej operácii

Adriana Poláková
Zdroj: Instagram/adrianapolakova

Na chvíľu sa odmlčí aj zo sociálnych sietí.

Adriana Poláková si za posledné obdobie prešla veľkými životnými zmenami. Nedávno po 16 rokoch v Teleráne oznámila svoj odchod z televízie a už teraz sa teší na budúcnosť po boku muža svojho života na čarovnom mieste v Rakúsku.

Okrem práce v krásnom kaštieli, ktorý s priateľom Christianom kúpili a prerábajú ho na penzión, ju však zasiahla ďalšia novina. Z tej už úsmev na tvári nemala ani ona, ani jej okolie.

Nečakaná hospitalizácia a vážna operácia

„Keď som oznámila svoj odchod z Telerána, ani vo sne by mi nenapadlo, čo ma čaká. Pár dní pred posledným vysielaním som vedela, že ma čaká vážnejšia operácia. Vedela to len malá hŕstka ľudí, pretože rozruch okolo mňa bol a aj je zbytočne veľký a každý hospitalizovaný chce pokoj, ktorý je pre rekonvalescenciu nevyhnutný. Preto tie tajnosti,“ opísala pre markiza.sk moderátorka, ktorá vždy bola naozaj silnou ženou a všetci to o nej vedia.

(Fotka zverejnená so súhlasom autora výhradne pre portál markiza.sk!)

Zdroj: Adriana Poláková

Aďka je už z nemocnice doma a podľa jej slov sa má dobre. Do Telerána sa chystá vrátiť, aj keď iba ako hosť. „Hneď ako mi to zdravotný stav dovolí, sa vidíme. Lebo za tých 16 rokov vo výbornom kolektíve môžem povedať, že sa z mojich kolegov stala moja rodina. Budem však potrebovať ešte pokoj, tak sa nezľaknite, ak ma na sociálnych sieťach nebudete môcť istý čas sledovať. Ja sa však vrátim,“ ozrejmila.

Jediné vyjadrenie k zdravotnému stavu

Adriana nestráca optimizmus a aj keď ju čaká ešte nejaká tá cesta k úplnému uzdraveniu, už teraz sa pozerá vpred. „Určite sa chcem hlavne poďakovať skvelým lekárom a obetavému oddeleniu a rovnako aj mojim kolegom v Teleráne. Idem dobíjať baterky, nech sa tá moja povestná vrtuľa v zadku opäť roztočí. Toto je moje jediné vyjadrenie k môjmu zdravotnému stavu. Ďakujem za pochopenie,“ dodala.

Vzhľadom na zákon o ochrane osobných údajov GDPR bližšie informácie o hospitalizácii ani o zdravotnom stave nie je možné poskytnúť.

BRATISLAVA/Šoubiz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Adriana Poláková

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.