Šoubiz

Krásna! Vnučka Audrey Hepburn akoby jej z oka vypadla

podoba.jpg

Uctila si ju tým, že zapózovala pre svetoznámy lifestyleový magazín.

Magazín Harper´s Bazaar vzdal úctu filmovej a módnej ikone Audrey Hepburn. Kto iný by sa v tomto prípade hodil na obálku magazínu, ako jej vnučka Emma Ferrer? Dvadsaťročná kráska je dcérou herečkinho syna Seana. O výsledné fotografie sa postaral Michael Avedon, vnuk módneho fotografa Richarda Avedona, s ktorým mala Audrey vzťah.

Zdroj: Harper´s Bazaar

Na prvej fotke má Emma šaty od Ralpha Laurena, na druhej zase čiernobiele šaty od Lanvina z kolekcie na rok 2015. Ferrer vyzerá nádherne, ale nie je modelka. Momentálne študuje na Akadémii výtvarných umení vo Florencii. V rozhovore porozprávala aj o tom, aké to je byť vnučkou hviezdy, ktorá zomrela skôr, ako sa ona narodila. 

Zdroj: Harper´s Bazaar

"Spomínam si na jej fotku, ako skáče na trampolíne. Bolo to predtým, než som si uvedomila, že je slávna. Ale aj tak by som ju chcela mať pri sebe. Ako dieťa som to nevnímala tak, že je to herečka Audrey Hepburn, pre mňa bola rodinou," povedala Emma. 

Zdroj: Profimedia.sk

Mladá kráska sa tiež priznala, že po starej mame jej ostali kašmírové roláky. "Zbožňujem ich a rada ich nosím počas celej zimy. Ešte mám po nej aj starožitného medvedíka," dodala Ferrer.

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.