Zmena, ktorú nikto nečakal: Zo speváčky je neprehliadnuteľná blondína!

Mária Čírová
Zdroj: Instagram/mariacirova

Mária Čírová vyzerá po zmene úžasne.

Máriu Čírovú poznajú fanúšikovia ako hnedovlásku. Speváčka sa o svoju prirodzenú farbu stará dôkladne, ale ženy z času na čas zatúžia po zmene. Ani Mária nie je výnimkou, a tak svoju hnedú hrivu vymenila za výraznú blond farbu.

Speváčka dostala samé chvály na svoje svetlé vlasy, ktoré jej veľmi pristanú. Momentálne si odbehla od svojich koncertov a s rodinkou dovolenkuje pri mori. Kachútovci si užívajú slnečné lúče a oddychujú v krásnom prostredí.

zdroj: Instagram/mariacirova

zdroj: Instagram/mariacirova

Mária je aj na dovolenke veľmi aktívna a ako sama priznala, každý deň si dopraje hodinovú jazdu na bicykli, kde ju sprevádza aj najmenší člen rodiny. Ruben si jazdu užíva azda viac ako mamina.

„Takto si budeme spolu vychutnávať každý jeden deň, nech sme kdekoľvek! Poviem vám, odkedy máme tento perfektný bajk, spoznávame okolie oveľa zaujímavejším a naozaj originálnym spôsobom. Pre mňa aj pre Rubenka je to zakaždým úchvatný zážitok. A keď sme si pri kupovaní mysleli, že hodinová jazda za deň bude nášmu ročnému chlapčiatku stačiť, veľmi sme sa mýlili,“ napísala speváčka.

zdroj: Instagram/mariacirova

BRATISLAVA/markiza.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Mária Čírová

Dôležité udalosti