Tehotenské zábery Terezy Bizíkovej: Nechýbala ani prvá fotka z ultrazvuku!

Tereza s Marekom na dovolenke
Zdroj: Instagram/bizikova_tereza

Tereza otehotnela v najvhodnejšej chvíli.

Tereza Bizíková a Marek Fašiang len prednedávnom oznámili verejnosti, že čakajú bábätko. Herec z Oteckov tvorí pár s modelkou od roku 2018, kedy sa spoznali počas natáčania obľúbeného seriálu. Zaľúbenci sa o krásnu novinku chceli podeliť aj s fanúšikmi, a preto zverejnili fotku z dovolenky, kde vidno Terezine rastúce bruško.

TIP: Moment, keď sa Marek Fašiang dozvedel, že bude otcom: Jeho reakcia vás prekvapí

Tereza prežíva najšťastnejšie obdobie a bábätka sa už nevie dočkať. „Mám 22 a budem mamina, teda ak sa bejby vypýta neskôr, tak možno už aj 23. To neviem zaručiť,“ napísala modelka na Instagrame, kde zverejnila aj tehotenské fotky, ako v ruke drží prvú ultrazvukovú snímku dieťatka.

Tereza otehotnela v najvhodnejšej chvíli

„Stretávala som sa s vetami typu, ty máš ešte čas, si mladá, nemáš sa kam ponáhľať, ešte si užívaj, a bla bla bla. Áno, všetko mohlo byť inak, mohla som počkať, ale načo som mala čakať? Poviem vám, vhodnejšia chvíľa ani nemohla prísť. Ten, kto ma pozná, myslím reálne pozná, nie z bulváru a Instagramu, vie, že vždy som túžila byť raz mamou a hoci aj v takomto veku. Kedysi bežná vec, že sa rodilo v takom mladom veku, dnes nie až taká bežná vec. Len som tým chcela povedať, že všetko je tak, ako má byť a ja som pripravená na čokoľvek, čo materstvo prinesie. Život, tebe ďakujem, že si mi to zariadil takto. Že som spoznala človeka, s ktorým si viem rodinu predstaviť, a že sa nám to splnilo a budeme rodičia,“ prezradila Tereza.

zdroj: Instagram/bizikova_tereza

BRATISLAVA/markiza.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Tereza Bizíková

Dôležité udalosti