Konečne sa to podarilo: Britney Spears môže byť opäť slobodná

Britney Spears a Jamie Spears
Zdroj: Profimedia

Takýto krok od otca speváčky nikto nečakal.

Jamie Spears, otec Britney začiatkom roka 2008 prevzal opatrovníctvo nad vlastnou dcérou pre jej psychické problémy. Popová princezná však vlani požiadala o ukončenie tohto opatrovníctva, ktoré už ďalej nezvláda. Speváčka súde a uviedla, že v rámci opatrovníctva nemá dovolené vydať sa alebo mať ďalšie deti ani riadiť vlastné motorové vozidlo; údajne musela tiež vystupovať na koncertoch, pretože v prípade, ak by nebola uposlúchla, vyhrážali sa jej súdnym konaním.

Po 13 rokoch dostala Britney konečne dobrú správu

Takýto krok od Jamieho Spearsa nikto nečakal. Po 13 rokoch vyhlásil, že sa vzdá opatrovníctva dcéry. Britney konečne bude môcť urobiť vlastné rozhodnutia a zdá sa, že jej svitá na lepšie časy. Právnik Britney, Mathew Rosengart vyhlásil, že tento krok je pre speváčku obrovským víťazstvom a že jej otca chce dostať za súd za jeho správanie voči dcére za uplynulé desaťročie.

Kedy sa presne vzdá Jamie opatrovníctva, ešte nie je rozhodnuté. Vo svojom vyhlásení na súde uviedol, že keď budú uzavreté všetky dôležité záležitosti, odstúpi.

„Keď budú tieto záležitosti vyriešené, pán Spears odstúpi od opatrovníctva,“ uviedol súd. „Neexistujú však žiadne naliehavé okolnosti, ktoré by viedli k okamžitému pozastaveniu činnosti pána Spearsa.“

Dokument OSLOBOĎTE BRITNEY SPEARS sledujte na VOYO.

USA/markiza.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Britney Spears

Dôležité udalosti