Nádherné vyznanie lásky: Mária Čírová je zamilovaná až po uši aj po 13 rokoch!

Mária Čírová s manželom Mariánom
Zdroj: Instagram/mariacirova

Na výročie svadby dala speváčka manželovi ten najkrajší darček.

Mária Čírova je šťastím bez seba. Nielenže sa jej neskutočne darí v hudobnej kariére, ale v súkromí dokázala to, po čom mnohí túžia. S manželom Mariánom Kachútom sú spolu krásnych 13 rokov a oslavujú 4. výročie svadby.

Speváčka je aj po viac ako desaťročí vzťahu zamilovaná do svojho partnera až po uši. Svoju láska vyznáva nie len v niektorých piesňach, ale aj verejne. Manželovi adresovala na ich výročie nádherné slová na sociálnych sieťach.

„Manželstvo nie je láska. Láska je v ladoch a ľudia ju vkladajú do manželstva. Manželstvo nie je žiadna romantika, tá musí do manželstva preniknúť. Každý jeden pár sa musí naučiť umeniu a vytvoriť si zvyk dávať, milovať, slúžiť, ctiť, prejavovať záujem či uznanie a držať krabicu plnú. Ak z nej vezmeme viac, alebo vytasíme viac ako vložíme, krabica bude prázdna. Všetko najlepšie k dnešnému výročiu môj drahý. Milujem ťa stále viac,“ napísala Mária.

Na svoj Instagram zverejnila aj zábery z ich svadby, z ktorých len tak srší láska. Samozrejme ani jej manžel nezabudol, a k výročiu zablahožel manželke aj on.

zdroj: Instagram/mariacirova

zdroj: Instagram/mariankachut

BRATISLAVA/Šoubiz

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Mária Čírová

Dôležité udalosti