Obrovský rozruch v Karlových Varoch: Johnny Depp spôsobil hotový rozruch

Johnny Depp v Karlových Varoch
Zdroj: Markíza/Martin Lachkovič

Niektorí fanúšikovia naňho čakali od piatej hodiny ráno.

Skalní fanúšikovia Johnnyho Deppa sa vo štvrtok neskoro večer dočkali. Americký herec, producent a muzikant priletel na letisko do Karlových Varov, aby sa zúčastnil na 55. ročníku Medzinárodného filmového festivalu, ktorý sa tento rok koná v neobvyklom termíne.

Očakávaný príchod hollywoodskeho herca na červený koberec pred hotel Thermal v sobotu (27. augusta) bol okolo 13.30 h. Z auta vystúpil približne o 13.50 h a srdečne sa zvítal s davom fanúšikov. Niektorí stáli pred hotelom aj od piatej hodiny ráno, aby uvideli svoj herecký idol naživo a zblízka a podarilo sa.

Zdroj: Markíza/Martin Lachkovič

Depp nešetril úsmevmi, s fanúšikmi sa fotil, rozdával autogramy aj napriek tomu, že pri sebe nemal žiadne pero. Po tom, čo pozdravil fanúšikov priamo pred hotelom, sa vybral na jednu stranu davu. Na druhú stranu, kde takisto čakal dav fanúšikov (najmä fanúšičiek, ktoré bolo dostatočne počuť), však už, žiaľ, neostal čas a jeho kroky smerovali na červený koberec, kde pózoval fotografom.

VŠETKY ZÁBERY NÁJDETE V GALÉRII.

Vo Veľkej sále hotela Thermal uviedol film - dokumentárnu snímku Crock of Gold: A Few Rounds with Shane MacGowan. „Ďakujem veľmi pekne,“ poďakoval všetkým prítomným hosťom v sále v češtine, za čo si vyslúžil potlesk. Pozrite si video.


Druhý film - drámu Minamata - uvedie v sobotu (28. augusta) v Mestskom divadle Karlove Vary.

KARLOVE VARY/markiza.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Kviff

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.