Dominika Kavaschová sa teší na druhé dieťa

Dominika Kavaschová s dcérkou
Zdroj: Instagram/donda_kawa

Herečka úprimným vyznaním vyvolala rozruch.

Dominika Kavaschová sa teší z dcérky Maie, ktorú má so snúbencom, hercom Danielom Fischerom. Materské povinnosti si užíva a dokonca priznáva, že keď dcérka spí, namiesto toho, aby sa venovala sebe, pozerá si fotky maličkej alebo na ňu len zamilovane hľadí.

Dominika našla v materstve nový zmysel života, o čom často informuje na Instagrame. Rodičovstvo je pre ňu stále novinkou a s humorom hovorí, že ako mamina stále „amatérči“. V najnovšom príspevku na sociálnej sieti sa rozhovorila o svojich aktuálnych pocitoch.

TIP: Do Oteckov mieri hviezda Instagramu. Milujú ju najmä muži

„Nie som pri mori, nie som nikde. Vlastne svoj čas aj vďaka neopakovateľnému augustu trávim doma s malou. Vždy keď zaspí, sľubujem si, že si oholím nohy alebo aspoň pazuchy, vytrhám obočie, nech sa ma nezľaknú jediní ľudia, s ktorými pravidelne prichádzam do kontaktu. Mám na mysli kuriérov,“ smeje sa herečka.

Baví sa aj na plánoch, ktoré pôvodne mala, no nateraz sú v nedohľadne. Kým by maličká spala, Dominika chcela napríklad prečítať celú knižnicu, písať, tvoriť či športovať.

„Namiesto toho sedím na gauči a buď kukám do blba, alebo si prezerám jej fotky. Úprimne, teším sa na druhé dieťa. Všetky sľubujete, že to bude úplne iné, vraj viac easy. Zatiaľ si tak amatérčim a všetko robím najlepšie, ako sa dá (hádam dobre), no to ukáže čas,“ napísala v príspevku, ktorý vzbudil ohlasy. Dominika teší svojich sledovateľov tým, aká je reálna a úprimná. Priznáva svoje radosti aj obavy, s čím sa stotožňujú mnohé ženy a na nič sa nehrá.

Zdroj: Instagram/donda_kawa

TIP: Šťavnatá ukážka novej série. Do Oteckov prichádza nová zostava hercov

Sledujte päť nových častí Oteckov v týždňovom predstihu na VOYO a vo štvrtok 2. septembra o 17.55 h na Markíze!

BRATISLAVA/markiza.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Dominika Kavaschová

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.