Meghan a Harry po dlhej dobe na verejnosti: Tento maličký detail všetkých dojal

Meghan a Harry
Zdroj: Profimedia.sk

Od narodenia dcéry sa ukázali takto spolu prvýkrát.

Po dlhom období opäť spolu na verejnosti. Princ Harry a vojvodkyňa Meghan sa objavili v New Yorku a ich návšteva veľkomesta nezostala bez povšimnutia. Manželov sprevádzala ochranka a nadšený dav, ktorý mal možnosť vidieť ich konečne naživo.

Dvojica spolu riešila pracovné povinnosti a ruka v ruke sa takto neukázali, odkedy sa im v júni narodila dcéra Lilibet, ktorú verejnosť ešte nemala možnosť spoznať. Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu boli v Budove sekretariátu Organizácie Spojených národov na stretnutí s veľvyslankyňou OSN a americkou diplomatkou afroamerického pôvodu Lindou Thomas-Greenfield, píše Marie Claire.

TIP : Meghan Markle prvýkrát od pôrodu: Fanúšikovia čakali na tento moment

Veľvyslankyňa neskôr na Twitteri napísala, že má za sebou skvelé stretnutie s Harrym a Meghan, na ktorom diskutovali o ochorení COVID-19, rasovej rovnosti či zvyšovaní povedomia o duševnom zdraví. Manželia sa cez víkend zúčastnia aj na podujatí Global Citizen Live v Central Parku.

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII.

Paparazzi ich zachytili, ako v dobrej nálade opúšťali budovu OSN a pritom sa im podarilo odfotiť Harryho aktovku, ktorá vyvolala nečakaný rozruch. Princ mal na nej totiž nápis Archie's papa (v preklade Archieho otec, pozn. red.). Tak to bola naozaj krásna bodka za ich návštevou.

Zdroj: Instagram/enews

USA/markiza.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Kultúra

Dôležité udalosti