Vyťahujte servítky na slinky. Sexy twerkujúce Rusky rozpália každého

article-2728865-208DBE6300000578-678_638x425.jpg
Zdroj: Vera Salnitskaya

Dokonalé telá, krásne úsmevy a perfektné tanečné pohyby. Tak by sa v skratke dala opísať tanečná skupina Fraules Dancing .

Tak sa zdá, že vrtenie zadkom sa stalo svetovým fenoménom. Miley Cyrus a Beyonce majú v sexy twerkingu vážnu konkurenciu. Rusky, ktoré tancujú a twerkujú v skupine Fraules Dancing, svojím nadaním rozpália každého, mužov aj ženy.

Dokonalé telá, krásne úsmevy a perfektné tanečné pohyby. Tak by sa v skratke dala opísať tanečná skupina Fraules Dancing, ktorá sídli v Novosibirsku. Rusky neobdivujú len laici, ale aj odborníci so zvučnými menami. Baby stihli uchvátiť choreografov Jenifer Lopez, Byeonce či Janet Jackson. Dokonca vyhrali majstrovstvá sveta v twerkovaní.

Zdroj: Vera Salnitskaya

Zakladateľkou Fraules Dancing je Yelena Yatkina, ktorá je na svoje zverenkyne patrične hrdá. „Tancovať som začala, keď som mala desať rokov. Sedem rokov som tancovala v rôznych tanečných skupinách a potom som chodila po súťažiach. V roku 2010 som si otvorila vlastnú škola," zverila sa Yelena pre britský portál DailyMail.

Baby v Fraules Dancing dostávajú rady len od tých najlepších. Jednou z ich choreografiek je aj známa Danielle Polanco. Vidieť ste ju mohli vo filme Step Up 2 či v obnove príbehu West Side Story.

To, ako vyzerajú twerkujúce sexy ženy v akcii, si môžete pozrieť v nasledujúcom videu. Ich tréning vám vyrazí dych. Upozorňujeme však, že video je dostupné až od 18 rokov.

Zdroj: Vera Salnitskaya


Ich staršie video si môžu pozrieť už aj mladšie ročníky. Má viac ako 30 miliónov videní:


SRBSKO/DailyMail, zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti