Tess z Love Islandu hviezdou videoklipu. Predviedla svoj najväčší talent

Tess
Zdroj: TV Markíza

Presvedčte sa sami.

Tanečnica, choreografka a modelka Tereza alias Tess z Love Islandu už síce vypadla, no v šou narobila poriadny rozruch. Vo dvojici s Nathanom tvorili jeden z najpevnejších párov a dlho sa tešili veľkej obľúbenosti. To sa zmenilo v priebehu niekoľkých dní a vyústilo to do vypadnutia jedného aj druhého.

Tess sa po vypadnutí ku všetkému vyjadrila a prezradila aj to, že by si s Nathanom vedela predstaviť vzťah po skončení šou. Sexy futbalistu by si vedela predstaviť aj ako otca svojich detí a nebránila by sa ani presťahovaniu do zahraničia, kde Nathan pôsobí ako profesionálny futbalista. K tomu, čo bude s ich vzťahom, sa vyjadril aj Nathan.

TIP: Vyraďovanie v rukách najsilnejšieho páru. Rozhodnú, kto z vily pôjde domov

Tess v Prahe žije svoj život a už roky si buduje kariéru. Tancuje v českej šou Tvoje tvář má známý hlas, no živí ju aj modeling, choreografie či Instagram.

Šou Love Island jej pomohla zviditeľniť sa, no kráska na sebe pracovala už predtým. Ako tanečnica má za sebou účinkovanie v klipe českej skupiny Support Lesbiens, kde predviedla, čo v nej je. Spolu s tanečným partnerom sú zárukou krásneho vizuálneho zážitku plného emócií. Presvedčte sa sami a pozrite si videoklip s názvom Ocean.


TIP: Laurine odvážne fotky: Vo vile nenápadná, na Instagrame brutálna dračica

Sledujte dianie v ďalšej epizóde Love Island v nedeľu po 20.00 h na VOYO!

BRATISLAVA/markiza.sk, nb

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Tess

Dôležité udalosti