Slávna americká moderátorka zdieľala rozkošné video od Slováka!

slovak.jpg

Ellen DeGeneres sa zapáčilo video Slováka a jeho šteniatka.

Americká herečka Ellen DeGeneres rada sleduje zaujímavé videá na internete. Už niekoľkokrát si pozvala hviezdy internetu aj do svojej šou, ktorú zväčša navštevujú hollywoodske hviezdy. Na svojej oficiálnej stránke na Facebooku a aj na stránke šou zdieľala video, ktoré pochádza zo Slovenska.

Je na ňom zachytený malý Rocky, šteniatko francúzskeho buldočka, ktoré sa bojí zoskočiť z pohovky, ale jeho pán Peter Valko ho bezpečne chytí. Ellen k videu napísala: "Tiež rovnako váham, keď musím zísť z gauča."

Zdroj: Facebook

Na Facebooku dalo na príspevok like viac ako 50-tisíc ľudí a video si pozrelo viac ako milión užívateľov. 

Nám sa podarilo s Petrom skontaktovať. Sú to len dva dni, čo sa z jeho psíka stala hviezda. "Keď som to uvidel, tak sa mi normálne chlpy na ruke postavili. Predsa len je Ellen obrovská hviezda," povedal pre TVNOVINY.sk Peter. Prezradil, že už dostal aj niekoľko ponúk od zahraničných firiem a už aj podpísal zmluvu. "Uvidíme, ako sa to bude vyvíjať," dodal. 

Zdroj: Instagram

"Rocky sa narodil 9. februára tohto roku a je veľmi poslušný. Až sme prekvapení, ako rýchlo sa všetko učí, lebo o buldočkoch sa hovorí, že sú tvrdohlaví. Máme ešte jedného psa - amerického buldoga, ten je však na dvore a Rocky je taký domáci miláčik," dodal Peter.

Opýtali sme sa ho, či sa nechystá založiť Rockymu profil na Facebooku, ako to už urobili v minulosti majitelia dnes slávnych zvieratiek. "Porozmýšľam nad tým," povedal s úsmevom.

 

Rocky už má na konte aj ďalšie videá. Pozrite si, ako tvrdo spí aj s otvorenými očami:


USA/ BRATISLAVA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti