Želanie pre Ježiška prichádza do kín: Producent filmu priznal jeden obrovský podvod

Záber z filmu želanie pre Ježiška

Viac prezradil v rozhovore.

Nový česko-slovenský film od režisérky Marty Ferencovej s názvom Želanie pre Ježiška mal premiéru v utorok (2. novembra), v kinách si ho môžete vychutnať už od 11. novembra. Máte sa rozhodne na čo tešiť.

V stredajšom Teleráne nechýbal producent filmu Adam Dvořák a herečka Elizaveta Maximová, ktorí o filmovej novinke prezradili o čosi viac, i keď veľa, pochopiteľne, prezradiť nemohli.

POZRITE SI AJ: TÁŇA PAUHOFOVÁ V SLZÁCH. ČO JU TAK ROZPLAKALO?

Česká herečka vychválila detských hercov, ktorí sú podľa nej úžasné. Podľa Dvořáka sú ich výkony maximálne uveriteľné a režisérke Marte Ferencovej sa to podarilo na výbornú.

Producent filmu priznal aj jeden veľký filmový podvod. Aký? Dozviete sa z rozhovoru s Kvetkou a Tomášom.


O filme

Ukážkovo rozhádaná rodina, ktorá sa snaží znovu a znovu urovnať spory a hodiť ich za hlavu. Nezodpovedný frajer, ktorého náplňou života je obšťastňovať ženy, zisťuje, že existuje aj otcovská a partnerská zodpovednosť. Spokojnému manželskému páru, ktorému iba zdanlivo nič nechýba, postaví osud do cesty malé dievčatko, ktoré utieklo z detského domova. Úspešný a sebavedomý manažér už svoju spriaznenú dušu našiel, ale predstaviť ju rodičom, je preňho nočná mora. Dvaja osamelí ľudia, ktorí už prestali veriť na šťastie a hľadanie toho pravého, možno dostanú ešte jednu šancu.

Nenechajte si ujsť českú novinku od režisérky Marty Ferencovej. V hlavnej úlohe sa predstaví Richard Krajčo, Jaroslav Dušek, Eva Holubová, Anna Polívková, Táňa Pauhofová, Hana Vagnerová a mnohí ďalší.

Film Želanie pre Ježiška v slovenských kinách už od 11. novembra!

BRATISLAVA/markiza.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Premiéra

Dôležité udalosti