Filip Šebo podriaďuje svoj živote Emme: Založenie rodiny na spadnutie?

Filip Šebo a Emma Drobná
Zdroj: Instagram/ibizagoals

Málokto by povedal, že má Filip takéto plány do budúcna.

Filip Šebo to s Emmou Drobnou myslí naozaj vážne. Dvojica je spolu už dva roky a svoju lásku neskrývajú ani na sociálnych sieťach. Zaľúbenci poslednú dobu trávia veľa času v zahraničí, keďže Filip má na Ibize dom a je to krajina, ktorú si obľúbil už dávno a život v exotickej krajine mu veľmi vyhovuje.

TIP na článok: Filip Šebo v úlohe herca: Zahrá si v obľúbenom seriáli

„Veľa som v živote cestoval a vedel som, že si chcem vybudovať v zahraničí druhý domov, ale čakal som, ako sa vecí vyvinú v mojom osobnom živote. Keďže sa Emme na Ibize takisto páčilo ako mne, zvolili sme si ho ako naše prechodné bydlisko,“ prezradil nám Filip.

Keď sme sa Filipa opýtali na jeho budúcnosť s Emmou, mal v tom jasno

„Pre mňa je prioritou Emmin spev a jej kariéra, keďže tú moju som ja už skončil. Preto budeme všetko tomu podriaďovať, aby bola Emma úspešná,“ dodal usmievavý športovec.

Dvojica pendluje medzi Ibizou a Slovenskom, keďže Emma mala cez leto koncerty, nahráva nové pesničky a Filip si zahral aj v seriáli Pán profesor.

V rozhovore nám Filip prezradil aj to, kedy plánujú s Emmou založiť rodinu a či má aj on nejaké méty do budúcna, čo sa týka jeho športovej kariéry.

Zdroj: TV Markíza

Nenechajte si ujsť najnovšiu časť Pána profesora už teraz na VOYO a dnes o 20.30 h na Markíze.

BRATISLAVA/markiza.sk, kf

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Filip šebo

Dôležité udalosti