Britský denník píše o našej misske: Ľudia jej neveria, že môže taká krásna existovať

Veronika Rajek
Zdroj: Instagram/veronikarajek

Posťažovala sa, že si všetci myslia, že klame, je prirodzene krásna a že to má pre jej vzhľad v živote náročné.

Britský denník DailyMail zverejnil článok o modelke Veronike Rajek (25), ktorá ako tretia na Slovensku prekročila hranicu milión followerov. Denník píše, že ľudia na Instagrame ju obviňujú z toho, že jej krása nie je prirodzená a nahlasujú jej účet, pretože si niektorí myslia, že ani nie je reálna osoba. Veronika to všetko pripisuje jej vzhľadu. Podľa jej slov to totiž krásni ľudia majú v živote ťažšie.

Zdroj: Instagram/veronikarajek

Modelka sa posťažovala, že jej práca na budovaní „svojej značky“ na Instagrame je náročná, pretože jej profil neustále niekto nahlasuje, že je falošný, pretože je príliš pekná na to, aby reálne existovala. Iní ju vraj stále očierňujú, že klame, že nepodstúpila plastickú operáciu. „Ľudia mi ani neveria, že existujem. Myslia si, že som robot a snažia sa zmazať môj profil pre môj vzhľad. Hovorí sa, že krásni jedinci to majú ľahké, ale ja to mám ťažšie, keďže mi to pre moju krásu stále niekto v živote sťažuje,“ vyjadrila sa vraj Veronika.

Zdroj: Instagram/veronikarajek

Bývalá finalistka Miss Slovenko 2016 sa priznala, že jej píšu muži, že jej neveria, že je skutočná, no najhoršie správy dostáva od žien, ktoré sa jej pýtajú, prečo sa pretvaruje a klame. Podľa Veroniky na ňu žiarlia a nikto jej ani nechce veriť, že nepoužíva ani filtre, ani iné úpravy, len aplikáciu na vyhladenie pleti.

Veronika pristúpila k zúfalému kroku a nechala si u doktorky prezrieť prsia, aby dokázala, že ich má prirodzené, nemá v nich implantáty a nemá nikde jazvy. Na sociálnej sieti zverejnila fotky zo sona aj vyhlásenie lekárky. Jej krása má však podľa nej aj temné stránky. „Boh mi dal tieto dary. Nemám však veľa priateľov, no cítim sa dobre. Ak sa cítiš krásna taká, aká si, tak si krásna,“ dodala.

Zdroj: Instagram/veronikarajek

BRATISLAVA/markiza.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.