Konečne! Bradley Cooper sa vyjadril ku vzťahu s Lady Gaga

Legendárne vystúpenie
Zdroj: Profimedia.sk

Trošku mu to trvalo.

Trvalo to viac než dlho. Bradley Cooper sa konečne (až teraz) rozhodol prehovoriť, čo bolo medzi ním a Lady Gaga počas nakrúcania filmu A Star is Born a čo malo znamenať ich vášnivé vystúpenie na Oscaroch 2019. Čo pre neho znamená speváčka dnes?

TIP: Jeden z najzamilovanejších párov ohlásil koniec

Dvojica vyvolala už v roku 2018, kedy sa film dostal do kín, okolo seba obrovský rozruch. Fanúšikovia snímky dúfali, že je medzi nimi viac ako priateľstvo a aj keď speváčka okamžite zavrhla podobné klebety, nepodarilo sa jej zabrániť v ich šírení.


„Ľudia medzi nami videli lásku a hádajte čo, to je to, čo sme chceli, aby videli,“ okomentovala ich „intímne“ vystúpenie na Oscaroch. Bradley sa ku všetkému vyjadril až teraz, 17. novembra, píše eonline.

Podľa jeho slov diskutované vystúpenie koncipoval tak, aby vyzeralo ako scéna z filmu, aby mu to pomohlo zvládnuť obavy zo spievania naživo. A to je všetko, čo k tomu mohol povedať. Podľa oboch im vlastne klebety a bulvárne články o ich vzťahu pomohli k uveriteľnosti scén z filmu a viac si priať nemohli.

USA/markiza.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Lady Gaga

Dôležité udalosti