Porotkyni SuperStar sa vyhrážali smrťou. Prípad už rieši polícia

Porotkyni SuperStar sa vyhrážali smrťou. Prípad už rieši polícia
Zdroj: TV Markíza

Na autorov vyhrážok si posvieti polícia.

Konflikt z odovzdávania cien Český slávik má dohru. Po tom, ako si raper Řezník počas preberania ocenenia nekládol servítku pred ústa v priamom prenose pourážal českú hudobnú scénu, mu to speváčka Monika Bagárová nedarovala.

Rovnako v priamom prenose o pár minút neskôr povedala zase svoj názor naňho a podržala svojich kolegov, ktorým povedala, že sú skvelí hudobníci a veľmi si ich váži. Čo povedala kontroverznému raperovi, nájdete tu:

Monika sa rozčúlila v priamom prenose: Ste zhnitá a plesnivá osoba!

Raperovi fanúšikovia sa ho pochopiteľne zastávali, speváčkiny fanúšikovia zase podržali stranu jej. Ako už býva smutným zvykom, na sociálnej sieti to niektorí z nich poriadne prehnali. Porotkyni SuperStar sa totiž vyhrážali smrťou.

„Našlo sa pár vyhrážok a správ od fanúšikov pána nemenovaného. Dávam ich polícii. Nemám chuť ani potrebu to ďalej riešiť a už vôbec nie tohto človeka nejakým spôsobom rozoberať. Zabojovala som za nás všetkých v ten daný moment a povedala svoj názor. Jeho tvorbu nepoznám a ani ma nezaujíma. Zhodnotila som jeho výstup, jeho správanie. Tým to pre mňa skončilo,“ povedala speváčka na Instagrame.

Zdroj: Instagram/ bagarovamonika

PRAHA/Šoubiz

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Superstar

Dôležité udalosti