Speváčka zverejnila najsmutnejšiu správu: Prišla o bábätko

Jessie J
Zdroj: Instagram/jessiej

Emotívna spoveď sa dotkla všetkých.

Jessie J (33) v stredu zverejnila srdcervúci odkaz na sociálnych sieťach. Speváčka sa s fanúšikmi podelila o svoju bolesť zo straty bábätka. Podľa jej slov sa rozhodla mať dieťa sama, no pri treťom ultrazvuku sa jej sen o rodičovstve rozplynul, pretože srdiečko viac bábätku nebilo.

Umelkyňa začala emotívnu spoveď so slovami: „Včera som sa smiala s kamoškou, ktorá mi povedala: ‚ale vážne, ako zvládneš zajtrajší koncert v LA bez toho, aby si celému publiku povedala, že si tehotná.‘ Na treťom ultrazvuku mi však povedali, že srdce už nebije.“

Jeesie J sa priznala, že nemá kontrolu nad svojimi emóciami a nevie, či nebude ľutovať, že jej stratu takto zverejnila. Vedela však, že chce byť úprimná a koncert rušiť nechce, pretože si bola istá, že jej vystúpenie pomôže. Najmä v tomto celom období, kedy odohrala dve vystúpenia za dva roky a jej duša to potrebovala.

Speváčka priznala, že sa rozhodla byť slobodná matka, pretože mať dieťa je všetko, čo kedy chcela mať a život je prikrátky.

„To, že som otehotnela, bol zázrak a zážitok, na ktorý nezabudnem a viem, že ho zažijem znova, ale stále som v šoku a ten smútok je ohromujúci. Ale viem, že som silná a viem, že budem v poriadku. Viem, že milióny žien na celom svete pocítili túto bolesť ešte horšie. Cítim sa byť v spojení s vami. Je to ten najosamelejší pocit na svete,“ dodala.

Zdroj: Instagram/jessiej

LOS ANGELES/Šoubiz

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Jessie J

Dôležité udalosti