Šoubiz

Móda z odovzdávania cien MTV: Rozhádané prsia a tanečnica len v mininohavičkách

mtv vma.jpg

Ešteže to na červenom koberci zachránili nádherne oblečené krásky zo hudobného šoubiznisu.

Nočné udeľovanie MTV Video Music Awards ovládla americká speváčka Beyoncé. Tridsaťdvaročnú rodáčku z Houstonu v Texase nominovali v ôsmich kategóriách, pričom uspieť sa jej podarilo v troch.

Sošku Muža na mesiaci za najlepší videoklip získala Miley Cyrus a jej Wrecking Ball. Ocenenie si však neprevzala osobne, ale poslala poň mladého bezdomovca Jesseho, ktorého sledovala z hľadiska.

Zdroj: SITA

Ešte pred samotným odovzdávaním sa ale všetka pozornosť obrátila na speváčky na červenom koberci. Spúšte fotoaparátov cvakali ostošesť, keď sa pred fanúšikov postavila Jennifer Lopez v odvážnych šatách. Mama dvoch detí vyzerá po štyridsiatke nádherne. 

Zdroj: SITA

Za povšimnutie stála aj Kim Kardashian, ktorá sa opäť rozhodla pútať pozornosť svojím poprsím. O niečo menej odvážna bola jej 16-ročná sestra Kylie Jenner, ktorá ale bola v čiernej dlhej róbe s vysokým rozparkom sexy. 

Zdroj: SITA
 

Zdroj: SITA

Neprehliadnuteľná bola aj speváčka Demi Lovato. Nielen preto, že mala krvavočervené šaty, ale aj vďaka hlbokému výstrihu. Stačilo by však použiť špeciálne lepky, ktoré by jej prsia trochu podvihli. Takto pôsobili trošku rozhádane. 

Zdroj: SITA

Šokovala aj profesionálna tanečnica Amber Rose, ktorá prišla viac neoblečená ako oblečená. Zahaľovali ju len retiazky, ktorý ukryli to najpodstatnejšie. Každopádne šlo o najodvážnejší model na tohtoročných MTV VMA. 

Zdroj: SITA

Zdroj: SITA

Zdroj: SITA

Zdroj: SITA

Zdroj: SITA

Zdroj: SITA

Zdroj: TASR

 


 

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.