Šoubiz

Priatelia opäť na scéne!? Pozrite si novú scénku hlavných hrdiniek

jennifer.jpg

Toto stretnutie zariadil komik a moderátor Jimmy Kimmel. Hosťom v jeho šou bola práve Jennifer Aniston, ktorej sa zdôveril, že v 90-tych rokoch bol obrovským fanúšikom seriálu Priatelia.

Hlavné hviezdy Priateľov Courtney Cox (Monica), Lisa Kudrow (Phoebe) a Jennifer Aniston (Rachel) sa nechtiac stretli opäť na pľaci. Toto stretnutie zariadil komik a moderátor Jimmy Kimmel. Hosťom v jeho šou bola práve Jennifer Aniston, ktorej sa zdôveril, že v 90-tych rokoch bol obrovským fanúšikom seriálu Priatelia a dokonca napísal aj vlastný scenár, v ktorom si on sám zahral Rossa. 


A tak vlastne prinútil herečku, aby si strihli spoločnú scénku. Jeho štáb vytvoril vernú repliku Monicinej slávnej kuchyne. Dvojica si tak sadla za kuchynský stôl a hra sa mohla začať. Jennifer ale nebola veľmi spokojná so svojimi replikami v scenári, ktoré boli len o tom, ako sa chce milovať s Rossom a že je najlepším milencom.

Do deja prekvapivo vstúpili aj Phoebe s Monicou. Herečky nakoniec znechutene opustili pľac. Išlo však o vtip. A bolo veľmi príjemné, opäť ich vidieť takto pokope. Škoda, že nakrúcanie seriálu v skutočnosti nepokračuje. Mnohí z nás by sa iste potešili.

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.