Šoubiz

Slávny Avatar má doma túto prsaticu, ktorá sa rada vyzlieka

lara.jpg

Lara Bingle sa rada vyzlieka nielen pred objektívmi fotoaparátov, ale pochopiteľne aj pred svojim slávnym priateľom. Lenže nie len v spálni.

Hollywoodsky herec Sam Worthington sa viac dostal do povedomia verejnosti vďaka hlavnej úlohe v snímke Jamesa Camerona Avatar, ktorej fanúšikovia sa môžu tešiť na pokračovanie. Okrem toho, že mal Sam v poslednom čase problémy so zákonom, v súkromnom živote je šťastný ako blcha. 

Zdroj: Profimedia.sk

Nemôže za to nik iný ako glamour modelka Lara Bingle, ktorá sa rada vyzlieka nielen pred objektívmi fotoaparátov, ale pochopiteľne aj pred svojim slávnym priateľom. Lenže nie len v spálni. Naposledy to bolo na pláži na havajskom ostrove Kauai, kde odhodila nielen vrchný diel bikín, ale aj ten spodný. Že by si skutočne nevšimla tých číhajúcich paparazzov?

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia.sk
 

Lara sa ale má čím pochváliť. Jej poprsie je prirodzené a žiaden silikón nepotrebuje. Ako modelka musí mať tiež štíhlu a peknú postavu, a to sa jej aj darí. Hrdý je na ňu aj Sam, ktorý sa už na sociálnej sieti pochválil niekoľkými pikantnými snímkami priamo z ich spálne.

Zdroj: Profimedia.sk

HAVAJ/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti