Šoubiz

Máme prvé vyjadrenie Vémolovej partnerky: S deťmi sa musela skryť u kamarátky

Lela Ceterová s deťmi
Zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Obáva sa ďalšieho napadnutia.

Karlos Vémola zverejnil na sociálnej sieti viac než šesťminútové video, v ktorom oznámil, že jeho vzťahu s Lelou Ceterovou je koniec. Podľa jeho slov ho jeho partnerka a matka dvoch ich detí podviedla s jeho dobrým kamarátom.

„Ja som taký vynervovaný, som vo veľkom strese. Na sociálnych sieťach nikdy neperiem špinavú bielizeň, dnes, bohužiaľ, nemôžem inak. Lela má pomer s iným frajerom, je to nechutné, je šesť týždňov po pôrode. Je to o to horšie, že je to môj dobrý kamarát,“ povedal vo videu.

K celej kauze sa už vyjadrila aj Lela Ceterová. „Môj muž je dušou bojovník. Jeho dlhotrvajúce zdravotné problémy sa neraz odrážajú v jeho každodennom živote a na psychike. Posledné týždne sú u nás náročné a ja ako žena po pôrode prirodzene potrebujem s deťmi pokoj. Tak ako je to Karlosom v afekte prezentované, vytvára o mne dojem, že som sa zachovala neeticky, avšak opak je pravdou, keďže v dome bolo napätie už na hrane agresivity. A to preto, aby som predišla situácii, ktorá sa teraz stala. S pánom, čo ho spomína Karlos, máme výhradne pracovné vzťahy a tiež aj Karlos, preto nerozumiem tejto situácii,“ povedala pre markiza.sk.

„Chápem, že môj imidž zvádza k hodnoteniu , že som nevďačná a zlatokopka. Opak je pravdou. Neustále pracujem, aj počas tehotenstva či šestonedelia, a to preto, že nie je mi vytváraný pocit bezpečia. Celá táto situácia je vedená mediálne mojím mužom afektívne a bez zdravého úsudku. Ako sa zachovám, zvažujem, nakoľko svojho muža mám v srdci a je otcom našich detí. Avšak musím si zachovať aj dôstojnosť ženy a matky. Ďakujem všetkým, čo pri mne stoja, hneď ako sa dostanem k telefónu, dám živé vyhlásenie,“ uzavrela Lela.

Momentálne sa skrýva spolu s deťmi u kamarátky. Podľa našich informácií sa chystá na policajnú stanicu vo veci napadnutia.

zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti