Lietali facky! Vémola prišiel na neveru svojej manželky len pár týždňov po pôrode

Karlos Vémola, Lela Ceterová
Zdroj: Martin Sekanina/CNC/Profimedia

Podľa jeho slov ho podviedla s jeho dobrým kamarátom.

Len pred pár týždňami porodila Lela Ceterová Karlosovi Vémolovi druhé dieťa, syna, ktorému dali meno Rocky. A ich vzťahu je definitívny koniec!

Zápasník MMA zverejnil na sociálnej sieti viac než šesťminútové video, v ktorom vysvetlil, prečo sa rozišli.

„Ja som taký vynervovaný, som vo veľkom strese. Na sociálnych sieťach nikdy neperiem špinavú bielizeň, dnes, bohužiaľ, nemôžem inak. Lela má pomer s iným frajerom, je to nechutné, je šesť týždňov po pôrode. Je to o to horšie, že je to môj dobrý kamarát,“ povedal vo videu.

„Viete si predstaviť, ako to dopadne, keď nájdete ženu s vaším dobrým kamarátom. Lietali aj facky, dostal, samozrejme, iba on. Dostal dve. Nie preto, že spal s mojou ženou, ale preto, že je prasa, že sa hrá na kamaráta.“ pokračoval. Za facky sa nakoniec ospravedlnil.

Vémola opísal, ako na to prišiel. „Ja som na to prišiel tak, že Lela má na sociálnych sieťach samé drahé veci. Ja teraz nezápasím, nemám na to. Pýtal som sa, odkiaľ berieš všetky tieto veci? Samozrejme, že mi to bolo divné. Tvrdila, že si zarába na Instagrame,“ povedal.

„Toto je oficiálny koniec mňa a Lely Ceterovej,“ uzavrel ich vzťah v štvrtej minúte. Ako dodal, mrzí ho, že prišiel o kamaráta, ženu a deti bude vídať menej.

Ako sám poznamenal, na isté obdobie nebude aktívny na sociálnych sieťach.

Toto všetko Karlos prezradil vo videu, ktoré však o pár hodín zmazal...

markiza,sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Karlos Vémola

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.