Po 12 rokoch na verejnosti. Po hollywoodskej kráske niet stopy, nespoznáte ju

Bridget Fonda
Zdroj: Profimedia.sk

Po sexsymbole niet stopy.

Herečka Bridget Fonda, ktorá pochádza z úspešnej hereckej rodiny, bola kedysi na výslní. Jej tetou je Jane Fonda, otcom Peter Fonda a dedkom Henry Fonda, a tak aj ona jednoducho „pričuchla“ k herectvu. Vydala sa rovnako za herca - s kolegom Dannym Eflmanom majú 17-ročného syna Olivera.

Bridget, ktorá bola známa ako blond sexica, má dnes 58 rokov a po jej starej vizáži niet stopy. Fotografi ju prichytili v Los Angeles počas nákupov so synom a na svet sa dostali fotky, na ktorých sa na seba vôbec nepodobá. Zaujímavý je aj fakt, že hviezda bola takto verejne videná po dvanástich rokoch.

TIP: Herečka druhýkrát mamou. Jej starší syn mal na príchod brata svojskú reakciu

Ako informuje Daily Mail, naposledy sa ukázala na verejnosti v roku 2009 na premiére filmu Nehanební bastardi, no už v roku 2002 zavesila hereckú kariéru na klinec. Bridget účinkovala napríklad v Tarantinovom filme Jackie Brown alebo vo filmoch Spolubývajúca, Môže sa to stať aj vám či Krstný otec 3.

Na aktuálnych fotkách nie je po známej Bridget ani stopy. Dnes má sivé vlasy, ktoré mala počas nákupov zopnuté v gumičke. Na sebe pohodlné tepláky, pásikavé tričko a tenisky, žiadne doplnky ani mejkap. Spoločnosť jej okrem syna robil aj pes, ktorý oboch sprevádzal do luxusného auta.

Pozrite si staré fotky Bridget v galérii. Takto vyzerá dnes:

zdroj: Instagram/queenbodymami

USA/markiza.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.