Šoubiz

Najväčší útok hackera v histórii! Zverejnil pikantné fotky stovky celebrít

lawrence 2.jpg
Zdroj: reddit.com

Najviac fotografií uniklo práve herečke Jennifer Lawrence. Ostatné celebrity teraz žijú v strachu, kto všetko uvidí ich pikantné akty.

Už niekoľkokrát sa stalo, že sa nejakému hackerovi podarilo získať fotografie zo súkromného archívu známej celebrity. Tentoraz ale ide o najväčší útok hackera v histórii. Na jeho zozname sa zrazu ocitlo 101 celebrít, ktoré teraz žijú v strachu, že ich nahé telo uvidí celý svet. Prvou obeťou sa stala Jennifer Lawrence. 

Zdroj: reddit.com

To, že sú fotky, na ktorých je úplne nahá, reálne, dokazuje aj vyhlásenie jej hovorcu: "Je to najhoršie narušenie súkromia. Kontaktovali sme úrady, ktoré budú stíhať každého, kto tie fotografie zverejní." Preto by ste ich v známych médiách hľadali márne. Kto je predsa len zvedavý, fotky nájde TU!

Hacker sa k väčšine snímok dostal vďaka iCloud. K dispozícii má mať aj video, na ktorom Jennifer Lawrence poskytuje orálny sex. A kto všetko je ešte na zozname? Nechýba tam Kaley Cuoco, Kate Upton, Lea Michele, Brie Larsen, Kirsten Dunst, Becca Tobin, Teresa Palmer, Krysten Ritter, McKayala Maroney, Yvonne Strahovski. 

Zdroj: reddit.com

Spomínané sú aj mená ako Aubrey Plaza, Candice Swanepoel, Cara Delevigne, Cat Deeley, Hillary Duff, Kelly Brook, Michelle Keegan, Selena Gomez, Rihanna a Vanessa Hudgens, ale ich fotky sa na internete ešte neocitli.

USA/nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti