Šoubiz

Nahé fotky celebrít zrejme ukradol tento chlapec. Má iba 15 rokov

Tristan
Zdroj: 4Chan

Jennifer Lawrence alebo modelka Kate Upton už svoju povesť slušných dievčat nezachránia.

Už od včera celý internetový svet rieši, kto vyvesil na sieť stovky nahých fotiek sexi celebrít. Hlavným podozrivým je údajne ešte len pätnásťročný Tristan, ktorého prezradila vlastná ješitnosť.

Zdroj: reddit.com

Chlapec sa totiž evidentne chcel celému svetu pochváliť, že to bol práve on, kto získal nahé fotky herečiek a zavesil ich na svetovú sieť. Lenže pri chválení sa vlastným perím urobil Tristan úplne hlúpu a detinskú chybu.

Keď zverejnil obrázky svojej plochy systému Windows, nerozmazal alebo neschoval niektoré údaje. A každý sa tak mohol pozrieť, ako sa volajú jeho kamaráti na miestnej sieti.

A onlinovým profíkom tak netrvalo dlho, než zistili, že snímky do sveta vyrazili z počítača istého Tristana. Toho teraz už podľa všetkého hľadá polícia. 

Najväčší útok hackera v histórii! Zverejnil pikantné fotky stovky celebrít

A milióny chlapov z celého sveta, ktorí čakajú na ďalšie sľúbené nahotinky, sa teraz modlia, aby rameno zákona nebolo príliš rýchle a dopadlo Tristana až potom, čo vypustí šteklivé zábery ďalších žien.

Herečka Jennifer Lawrence alebo modelka Kate Upton už po pondelkovom úniku svoju povesť slušných dievčat nezachránia. Ale veľa ich kolegýň ešte šancu má. Ak sa Tristana predsa len podarí chytiť skôr, než znovu stlačí tlačidlo Odoslať zábery.

Na druhú stranu - ak je Tristanovi naozaj len pätnásť, za mreže ho zrejme nedostanú ani tí najlepší právnici sveta.

USA/tn.cz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.